Advert
Advert
Advert

İYİ PARTİ’DE GÜNDEM YOĞUN…

İYİ PARTİ’DE GÜNDEM YOĞUN…
Bu içerik 1511 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı, ilçemizde örgütlenme çalışmalarına devam ederken, bir taraftan da ziyaretlerini sürdürüyor… Bu kapsamda İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Milas Decoboss Güney Ege 2. Yapı, Dekorasyon ve Mobilya Fuarı’nı, S.S. 188 No’lu Yeni Milas Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret ederken, Cumhuriyet Kadınları Derneği (CKD) Milas Şubesi ve Eğitim-İş Milas Temsilciliği tarafından düzenlenen etkinliklere katıldı…

İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı, ilçemiz genelinde başlatmış oldukları örgütlenme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yapılan çalışmalar kapsamında İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ören ve Güllük mahallelerinde çalışma yapıp ziyaretler gerçekleştirdiler.

İlçemizde 5 gün sürecek Decoboss Güney Ege 2. Yapı, Dekorasyon ve Mobilya Fuarı’nı da ziyaret eden İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Çayırlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ardından S.S. 188 No’lu Yeni Milas Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret etti.

Yapılan ziyaretlerin ardından Cumhuriyet Kadınları Derneği (CKD) ve Milas Şubesi ve Eğitim-İş Milas Temsilciliği tarafından Milas Belediye Toplantı ve Düğün Salonu’nda düzenlenen Tarihçi Yazar Mustafa Solak söyleşi ve imza etkinliğine de katılan İYİ Partililer adına açıklamada bulunan İlçe Başkanı Çayırlı, “Bilindiği gibi geçtiğimiz aylar içerisinde ilçemizdeki yönetim kadememizi oluşturmuştuk. Bu oluşumun ardından partimize üye kazandırmak ve çalışmalarımız hakkında bilgiler aktarmak için ziyaretlerimize devam ediyoruz. Görüştüğümüz ve ziyaret ettiğimiz birçok kişinin bizleri sıcak karşılaması bizleri çok mutlu ediyor. İnşallah kısa sürede üye sayımızı artırarak, çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500