Advert
Advert
Advert

150 ÖĞRENCİ COŞKUYLA KARŞILANDI…

150 ÖĞRENCİ COŞKUYLA KARŞILANDI…
Bu içerik 1353 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde ve İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen ‘Biz Anadoluyuz Projesi’ kapsamında Ağrı ve Muş illerinden gelen 150 öğrenci ve öğretmenleri Milas - Bodrum Havalimanı’nda coşkuyla karşıladı…

Karşılama törenine Milas Kaymakamı Eren Arslan, İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan, AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar, Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Havalimanı Başmüdürü Kemal Daştan, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İller arasında kültürel ve ortak değerlerin paylaşılması, kardeşlik ve huzura katkı sağlaması, gençlerin terör örgütlerinin istismarından ve kötü alışkanlıklardan uzak tutulması amacıyla gerçekleştirilen proje doğrultusunda Milas - Bodrum Havalimanı’na gelen öğrenciler katılımcılar tarafından çiçeklerle karşıladı.

Halk oyunları eşliğinde karşılanan öğrenciler daha sonra 200 metrelik Türk Bayrağı’nın altından geçti. Öğrencilerle yakından ilgilenen Milas Kaymakamı Eren Arslan yolculukları hakkında görevli öğretmenlerden bilgi aldı.

Daha sonra günün anısına hatıra fotoğrafı çektiren öğrenciler, öğretmenleri eşliğinde kalacakları otele geçtiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500