Advert
Advert
Advert

BAŞKAN TOKAT, TİYATROCULARLA BİR ARAYA GELDİ...

BAŞKAN TOKAT, TİYATROCULARLA BİR ARAYA GELDİ...
Bu içerik 728 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle, Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu ( MİŞTİ) oyuncularını ziyaret etti.

Atatürk Kültür Merkezi altında bulunan MİŞTİ binasına gelen Başkan Tokat bir süre tiyatrocuların çalışmalarını izledi ve çalışma sonunda tiyatroculara baklava ve çikolata ikram etti.

Tiyatrocularla bir süre sohbet eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, MİŞTİ’nin kendisi için çok önemli olduğunu belirterek; “Milas’ta tiyatro adına önemli işlere imza atan MİŞTİ önümüzdeki süreçte kurumsal bir yapıya kavuşacak” dedi.

Başkan Tokat, tiyatro oyuncuları ile yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

“Daha önceden sizleri ziyaret etmek, çalışmalarınızı izlemek istemiştim ancak şehir dışında olmam nedeniyle bunu gerçekleştiremedim. 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle bugün sizleri ziyaret etmek ve gününüzü kutlamak istedim. Uzun yıllar benim de oyuncu olarak içerisinde bulunduğum ve tekrar havasını kokladığım MİŞTİ binasına gelmek beni mutlu etti. Tiyatro sanatına ve özellikle MİŞTİ’ye sahip çıktığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tiyatro ve sanat erdemli insanların işi. Bu bir özveri işi ve sizler de bu özveriyi gösteriyorsunuz. Sizlerin sayesinde gelişerek, büyüyerek ve MİŞTİ’nin hak ettiği yere geleceğini ve geçmişten gelen birikimlerini en iyi şekilde yansıtacak performansları göstereceğimize eminim. Daha önce olduğu gibi önümüzdeki süreçte de MİŞTİ, tiyatro adına Milas’ta önemli işlere imza atacak. Ben sizlerin tiyatrolar gününü tekrar kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Tiyatrocularla çalışma sonrası sohbet eden Başkan Tokat, kendisinin de eski MİŞTİ oyuncusu olduğunu belirterek, eşi Elif Tokat ile MİŞTİ sayesinde tanışıp evlendiğini dile getirdi. Başkan Tokat son olarak MİŞTİ’nin kendisi için çok önemli yere sahip olduğunu ve gelişip büyümesi adına gerekli olan her türlü desteği vermeye hazır olduğunu söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500