Advert
Advert
Advert

YEREL BASINA SAHİP ÇIKMALIYIZ…

YEREL BASINA SAHİP ÇIKMALIYIZ…
Bu içerik 1212 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Maden Direktörü Yüksel Akın, Demeç Gazetesi’ne kutlama ziyaretinde bulundu ve “Yerel basına sahip çıkmalıyız” dedi…

Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Maden Direktörü Yüksel Akın, Demeç Gazetesi’nin 15. kuruluş yıldönümü nedeniyle çalışma arkadaşlarıyla birlikte, Anıl Ofset’e kutlama ziyaretinde bulundu.

Kutlama ziyaretinde; Planlama Müdürü Hakan Tanzer Aydemir, Üretim Müdürü Muhammet Okşaş, Yeraltı İşletme Müdürü İbrahim Yırık, Eğitim Uzmanı Mustafa Serdar Karain ile CEMRE OSGB iş güvenliği uzmanları Fatih Keçeli ve Nevzat Çağlar Tüfekçi hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Maden Direktörü Yüksel Akın, "Yerel basın bizim için çok önemli. Onlar sayesinde toplumdaki gelişmeleri öğreniyor, sesimizi duyuruyoruz. Yerel basına sahip çıkmalıyız" dedi.

Gazetenin imtiyaz sahibi Ferit Topaloğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: "Bizi hatırlamanız, bizi çok mutlu etti. Yerel basın olarak yöremizdeki etkinlikleri duyurmaya, yayınlarımızda objektif olmaya çalışıyoruz. Amacımız kurumlarımızla halk arasında bir köprü olabilmek... Bunu sağlama çabası içindeyiz. Ziyaretiniz için çok teşekkür ederim."

Ziyaret sırasında ayrıca gazetenin muhabiri, Burak Alper Kuş’un da 31. doğum günü pastası kesildi, doğum günü hep birlikte kutlandı, kendisine sağlıklı ve uzun bir yaşam dileğinde bulunuldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500