Advert
Advert
Advert

2. YAPI FUARI MİLAS’A RENK KATACAK…

2. YAPI FUARI MİLAS’A RENK KATACAK…
Bu içerik 2047 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bu yıl 28 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında ikincisi yapılacak olan Milas Decoboss Güney Ege 2. Yapı, Dekorasyon ve Mobilya Fuarı yarın saat 11’de başlayacak olan törenle kapılarını açılacak… Fuarda bu yıl 50 firma, 210 markayla stant açacak… İlçemizde 5 gün sürecek Yapı, Dekorasyon ve Mobilya Fuarı’na Behzat ve Süheyl Uygur kardeşler de sunum ve şovlarıyla renk katacak…

Milas’ta 28 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında ikincisi yapılacak olan Milas Decoboss Güney Ege 2. Yapı, Dekorasyon ve Mobilya Fuarı, Balçık mevkiinde bulunan TARİŞ 152 No’lu Pamuk Tarım Satış Kooperatifi’ne ait Çırçır Fabrikası alanında düzenlenecek. Fuarda akıllı ev teknolojileri, yapı kimyasalları, evlerin ihtiyacı olan elektriğin güneşten karşılanması, inşaatlar için kullanılan iş makineleri, prefabrik evler, ev dekorasyonu, bir binanın temel kazım makinelerinden mutfak ve banyo aksesuarlarına, çatı kaplamasından ev içi dekorasyon ürünlerine kadar, a’dan z’ye pek çok ürün sergilenecek. Milas Yapı Fuarı’na Türkiye’nin dört bir yanından 50 firma, 210 markayla katılarak stant açacak.

26 Mart 2018 Pazartesi günü saat 17’de Radyo Gözlem’de yayınlanan ana haber bültenine konuk olan firması Expolife Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Erdoğan bu yıl ikincisi düzenlenecek fuar hakkında Radyo Gözlem dinleyicilerine bilgi verdi.

 Geçen yıl fuardan memnun kalan katılımcı firmalardan gördüğü, katılmayan firmalardan da gelen yoğun katılma talebiyle alanı daha da genişlettiklerini açıklayan fuarın organizatör firması Expolife Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Erdoğan, “Yine katılımcı firmaların talepleri göz önüne alınarak fuarın açılış ve kapanış saatleri 10.30 - 21.00 olarak belirlendi. Geçen yıl katılan firmaların artan talebini karşılamak üzere fuar alanını bin 500 metrekareden 5 bin metrekareye çıkardık. Ayrıca fuar alanında yenileme, bakım ve onarım çalışmalarına da önem verdik. Geçen yıl 40 firmanın stant açtığı ve 22 bin 300 ziyaretçinin geldiği fuara bu yıl 50 firma 210 markayla katılarak, 50 bin civarında ziyaretçinin gelmesi bekleniyor” dedi.

Erdoğan, fuara bu yıl özellikle Milas dışından çok talep geldiğini belirterek “Geçen yılki fuar ilk kez düzenlenmesine rağmen başarılı olmuştu. Bunu duyan Milas dışından da birçok firma fuara katılmak istedi. Özellikle Türkiye ve dünya çapında inşaat, dekorasyon malzemeleri ve mobilya üreten birçok firma yerel bayiler bulabilmeye yönelik stantlar açacak. Bu nedenle yeni fuar, geçen yıla göre çok daha zengin ve canlı geçecek. Yapılan yenileme ve düzenlemelerle birlikte Milas yine çok güzel bir fuara ev sahipliği yapacak. Burada emeği geçen tüm herkese teşekkür ederim” dedi.

Uygur kardeşler, sunum ve şovlarıyla renk katacak…

Bu yıl ilçemizde 5 gün sürecek Yapı, Dekorasyon ve Mobilya Fuarı’na Behzat ve Süheyl Uygur kardeşlerin sunum ve şovlarıyla renk katacağını ifade eden Expolife Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Erdoğan, “Bu seneki fuarda ünlü şovmen Behzat ve Süheyl Uygur kardeşler, programın birinci ve dördüncü günü sahne alarak hem sunum hem de şov yapacaklar. 28 Mart Çarşamba günü fuarın açılış sunumunu Behzat Uygur yapacak. Fuarın 4’ncü günü ise yani 31 Mart Cumartesi günü bu kez Süheyl Uygur, “Yeşilçam Müzikleri” adlı kabarede kardeşi Behzat Uygur ile birlikte; Serpil Günseli, Ömer Yılmaz, Semiramis Tahita ve Uğur Babürhan adlı sanatçılarla birlikte sahne alarak, Milas’ın ve fuarın tanıtımı adına önemli bir katkı sunacak” diyerek, tüm vatandaşlarımızı Milas Decoboss Güney Ege 2. Yapı, Dekorasyon ve Mobilya Fuarı’na davet etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500