Advert
Advert
Advert

2. YAPI FUARI RADYO GÖZLEM'DE KONUŞULACAK...

2. YAPI FUARI RADYO GÖZLEM'DE KONUŞULACAK...
Bu içerik 1069 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Expolife Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Erdoğan ve Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer Radyo Gözlem’in konuğu olacaklar… Erdoğan ve Özer bu yıl ilçemizde ikincisi düzenlenecek olan Güney Ege Yapı Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı hakkında dinleyicileri bilgilendirecekler…

Decoboss Güney Ege Yapı Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı 28 Mart 2018 Çarşamba günü TARİŞ eski Çırçır Fabrikası’nda saat 11’de ziyaretçilerine kapılarını açacak. Bu yıl 2’ncisi düzenlenecek olan Decoboss Güney Ege Yapı Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı 1 Nisan 2018 Pazar günü saat 21’e kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Geçen yıl fuardan memnun kalan katılımcı firmalardan gördüğü, katılmayan firmalardan gelen yoğun katılma talebiyle fuar alanı Bin 500 metrekare daha genişletilirken, katılımcı firma sayısının da 40’tan 70’e çıkması bekleniyor.

Fuarın organizatör firması Expolife Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Erdoğan 26 Mart 2018 Pazartesi saat 17’de, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ise 27 Mart 2018 Salı günü saat 12.30’da bu yıl ikincisi düzenlenecek fuar hakkında bilgi vermek üzere Radyo Gözlem’in konuğu olacaklar.

Erdoğan ve Özer; akıllı ev teknolojileri, yapı kimyasalları, evlerin ihtiyacı olan elektriğin güneşten karşılanması, inşaatlar için kullanılan iş makineleri, prefabrik evler, ev dekorasyonu, bir binanın temel kazım makinelerinden mutfak ve banyo aksesuarlarına, çatı kaplamasından ev içi dekorasyon ürünlerine kadar pek çok ürünün yer aldığı Milas Güney Ege Yapı, Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı hakkında Radyo Gözlem dinleyicilerini bilgilendirecekler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500