Advert
Advert
Advert

SOKAK HAYVANLARI İÇİN BULUŞTULAR…

SOKAK HAYVANLARI İÇİN BULUŞTULAR…
Bu içerik 1346 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milaslı hayvanseverler Mylasa 48 Restaurant’ta düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldiler.

Sokak hayvanları için düzenlenen yemeğe; eski dönem Muğla Milletvekili Fevzi Topuz eşi Nurhayat Topuz, MİTSO Başkan Adayı Halil İbrahim Gülen, Milas Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Raci Usta, İYİ Parti Milas İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Av. Gürsel İnce, CHP Milas İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Anıl Zeybekoğlu ve hayvan dostları katıldı. Etkinliğin düzenlenmesine öncülük eden Meliha Tekin, geceye katılanlara ve organizasyonun düzenlemesine katkı bulunan; Kent Konseyi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Günlük, Nordzee Su Ürünleri adlı firma yetkilisi Tolga Vural, Sürsan Su Ürünleri firma yetkilileri, Av. Naime Fırat Toprak, Müge Kızılırmak ve Ayşe Yaka Gölgedar’a teşekkür etti.

Meliha Tekin ayrıca ; “Sizin gibi güzel insanlar arkamızda olduğu sürece çok güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Bu kadar can dostunun bir arada olduğunu görmek bizleri sevindirdi ve artık Milas’ta bir takım şeylerin değiştiğini bizlere gösterdi. Bu kadar can dostu Milas’ta hiçbir araya gelmemişti. Bu gecede bizleri yalnız bırakmadığınız için çok ama çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hayvan dostları daha sonra çalan müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HASAN     2018-03-25 SOKAK HAYVANLARI İÇİN BULUŞMAKTAN ÇOK,KARINLARINI DOYURMAK VE EĞLENMEK İÇİN TOPLANMIŞ GÖRÜNÜYORLAR.GÜLLÜK’TE SOKAK KÖPEKLERİ İNSANLARA SALDIRIYORLAR,YETER ARTIK İNSANLAR SOKAĞA ÇIKAMAZ HALE GELDİ!!!!!!!