Advert
Advert
Advert

SON DAKİKA… 17 YAŞINDAKİ ÇOCUK 7 GÜNDÜR KAYIP…

SON DAKİKA… 17 YAŞINDAKİ ÇOCUK 7 GÜNDÜR KAYIP…
Bu içerik 10550 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemiz de yaşayan 17 yaşındaki Kadir Yeşilöz’den 7 gündür haber alınamıyor. Yeşilöz’ün hayatından endişe eden ailesi, Kadir Yeşilöz’e ulaşmak için her yolu deniyor.

Milas’ta Gümüşlük Mahallesi 7. Çaltılık’ta ikamet eden 01.02.2001 Van doğumlu Kadir Yeşilöz, 15 Mart Perşembe günü arkadaşıyla birlikte ortadan kayboldu. İnşaat işçisi olarak çalışan Kadir Yeşilöz ve arkadaşı 23 yaşındaki Ayhan Yalçın’dan 7 gündür haber alamayan aile fertleri bütün aramalarına rağmen çocuklarını bulamayınca durumu polise bildirdiğini ancak 7 gündür hiçbir sonuç alınamadıklarını belirttiler.

Son olarak Annesi Hamide Yeşilöz'ü arayan Kadir Yeşilöz; “telefonumu Yaşar Şen’e verdim. Bana artık aradığım numaradan ulaşabilirsiniz” dedi. Anne Hamide Yeşilöz, çocuğunun kaybolduğu günden beri gözüne uyku girmediğini, oğlunun biran önce bulunmasını istediğini gözyaşları içinde anlattı.

Ağabeyi Kenan Yeşilöz ise; “anneme ilettiği telefonu defalarca aramamıza rağmen ulaşamadık, telefon servis dışı. Mülteci işi yapan insanların kardeşimizi kandırdığını düşünüyoruz ve hayatından endişe ediyoruz. Kardeşimiz daha 16 yaşında, bulunması için her yola başvurduk ama sonuç alamadık” dedi.

Diğer ağabeyi Ercan Yeşilöz ise; “kardeşim 7 gündür kayıp ve biz sağ mı bilmiyoruz. Sağ ise 16 yaşındaki bir çocuğun sokakta olması bizleri korkutuyor. Tüm aramalarımıza rağmen kardeşimin izine rastlayamadık. Tüm yetkililere sesleniyoruz. Kardeşimi lütfen biran önce bulun. Kardeşimi gören duyarlı vatandaşlar 0546 678 39 36 – 0542 814 23 03 nolu telefonu arayarak yada 155 polis hattını arayarak bizlere ulaşsınlar” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500