Advert
Advert
Advert

GÖZLÜKLER LEVENT AKYER’DEN…

GÖZLÜKLER LEVENT AKYER’DEN…
Bu içerik 2459 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017-2018 Muğla Birinci Amatör Küme Ligi şampiyonu olan Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor takımına, şampiyonluk primi olarak verdiği gözlük sözünü yerine getiren Levent Optik Sahibi Levent Akyer, takımın antrenörü Alim Deligöz, takım kaptanları Çağrı Arıkan ve Nusret Sezgin ile futbolculara kendi işyerinde söz verdiği güneş gözlüklerini armağan ederek, 2018-2019 spor sezonunda başarılar diledi.

Levent Akyer, 2017-2018 sezonu içersinde Birinci Amatör Küme Ligi’nde mücadele eden Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü futbolcuları ile buluştuğu bir yemekte, “ligde şampiyon olun güneş gözlükleriniz benden” diyerek futbolcuları motive ettiğini ve yaşanan şampiyonluk soncunda da söz verdiği gözlükleri tek tek futbolculara verdiğini belirtti.

20’ye yakın güneş gözlüğünü sporculara, antrenörler ve basın mensuplarına veren Levent Akyer, yeni sezonda Beçin Gençlikspor’a yine destek vereceğini söyledi.

Teşekkür Ettiler…

2017-2018 sezonu sonunda Birinci Amatör Küme Ligi şampiyonluğunu yaşayan ve yeni sezonda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadele edecek olan Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü Futbol Takımı Antrenörü Âlim Deligöz ile takım kaptanları Nusret Sezgin ve Çağrı Arıkan, Levent Akyer’e verdiği güneş gözlükleri ve destekleri için teşekkür ederek, bu tür desteklerin kendilerini motive ettiğini söylediler.

Yeni sezonda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde Milas adına mücadele edeceklerini vurgulayan genç sporcular, hedeflerinin centilmence mücadele etmek ve ligi en iyi yerde tamamlamak olarak vurguladılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500