Advert
Advert
Advert

GAZETE GÜNEY EGE 7. YILINDA…

GAZETE GÜNEY EGE 7. YILINDA…
Bu içerik 669 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

15 Mart 2011 yılında Gözlem Ajans Reklamcılık Basım Hizmetleri Limited Şirketi bünyesinde kurulan Gazete Güney Ege, 7. yılında da yayın hayatına devam ediyor…

Kurulduğu günden bugüne kadar tarafsız ve objektif bir bakışla haberlerini okuyucularıyla buluşturan Milas’ın gazetesi Gazete Güney Ege bundan sonra da siz değerli okuyucularımızın destekleri ile yayın hayatını sürdürmeye devam edecek.

Sürekli yenilenen yüzüyle sıcak ve flaş haberleri ‘www.habermilas.com’ adresinde de anında okuyucularıyla paylaşan Gazete Güney Ege, ilkesinde objektif, tarafsız haberciliği ön planda tutarak ve yerel alanda tüm haberleri anında yayınlayarak halkın yakından takibini de toplamayı başardı.

Milas’ın en genç gazetesi Gazete Güney Ege ailesi olarak 6 yıldır Milas’ın tüm sorunlarını gündeme taşımaya çalıştığımıza dikkat çeken gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Gizem Kapusuz; “Gazete Güney Ege olarak ‘güçlünün değil haklının yanında’ olup okuyucularımıza daha güzel ve dolu dolu bir gazete sunmak için doğru bildiğimiz yolda daima ilerleyeceğiz” diyerek bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza da sonsuz teşekkürlerini iletti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500