Advert
Advert
Advert

TEKDEMİR’DEN BİR DİZİ ZİYARETLER…

TEKDEMİR’DEN BİR DİZİ ZİYARETLER…
Bu içerik 1596 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Tekdemir Eğitim Kurumları - Özel Milas Tek Koleji kurucusu Ahmet Tekdemir tarafından ilçemizde bir dizi ziyaretler gerçekleştirildi… Tekdemir, ziyaretlerinde okulun faaliyetleri, vizyonu ve misyonu hakkında bilgiler verdi…

Tekdemir Eğitim Kurumları - Özel Milas Tek Koleji kurucusu Ahmet Tekdemir, Kurum Müdürü Şevket Aktaş ve okulun İdari ve Mali İşler Müdürü Fatma Aktaş tarafından Milas Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş, İlçe Jandarma Komutanı Hayrettin Fidan, İlçe Tarım Müdürü Eşref Arslan, Muğla Sıktı Koçman Üniversitesi Milas MYO Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Demir ve ilçede yer alan bazı kurum müdürlerine yönelik bir dizi ziyaretler gerçekleştirildi.

Tekdemir, ziyaretleri sırasında kurum amirlerine Milas Tek Koleji hakkında küçük bir brifing vererek tanıtımını ve faaliyetlerini aktarırken, ayrıca okulun vizyonu ve misyonu hakkında bilgiler verdi.

Kurum amirleri Milas Tek Koleji kurucusu Ahmet Tekdemir’e bu nazik davranışlarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirirken, ziyaretler karşılıklı görüş alışverişi ve Tekdemir tarafından günün anısına küçük hediyelerin takdimi ile sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500