Advert
Advert
Advert

MUÇEP, YARIN MİLAS’TA TOPLANACAK…

MUÇEP, YARIN MİLAS’TA TOPLANACAK…
Bu içerik 595 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Çevre Platformu (MUÇEP) Milas Buluşması, 17 Mart Cumartesi günü, Milas Belediyesi Prof. Dr. Aşkidil Salonu’nda yapılacak…

MUÇEP Sekreterlik’ten verilen bilgiye göre, saat 11’de başlayacak olan toplantı gündeminde,

“Köyceğiz ve henüz MUÇEP kapsamında olmayan alanlar, Muğla’nın Geri Kalanı” (Faruk Şahin), “Kıyı Şeritleri ve MUÇEV Ltd. Şti” (Güngör Erçil), “Milas MUÇEP ve Alternatif Enerji Kaynakları” (Meliha Tekin), “Termik ve Kömür santrallere karşı belediyelerde deklarasyon” (Rezzan Şebin), “MUÇEP Avrupa Parlamentosu ile son durum” (Zeynep Gündüzyeli), “Doğa Derneği, ÖKA ve ÖDA’ların çevre mücadelesinde önemi” (Lon Briet), “Marmaris Okluk basın açıklaması ile gelişmeler” (Derya Ön) başlıklı sunumlar yapılacak.

Toplantının, saat 14’te başlatılacak olan öğleden sonraki bölümünde ise, “MUÇEP Komisyon ve Çalışma Grupları”, “MUÇEP’in ilçe faaliyet ve çalışmaları ile koordinasyon nasıl olmalı?” ve “MİLAS MUÇEP eylem ve etkinlik planları” başlıkları altındaki gündem maddelerinin görüşülmesi sonrasında Milas Buluşması; genel olarak önerilerin alınması ve bir sonraki toplantı tarihi ve yerinin belirlenmesinin ardından sona erecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500