Advert
Advert
Advert

KİTAP KAMPANYASINA BAŞKAN TOKAT’TAN DESTEK…

KİTAP KAMPANYASINA BAŞKAN TOKAT’TAN DESTEK…
Bu içerik 602 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Ekinanbarı Mahallesi’nde bulunan ilkokul da oluşturulacak Çocuk Kütüphanesi’ne kitaplar bağışladı…

Milas’ta faaliyet gösteren Merve Mefruşat işletmesinin sahibi Ersin Atcı ve Yüksek Fizik Mühendisi Hüseyin Atcı tarafından başlatılan kitap bağışı kampanyasına bir destekte Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’tan geldi. Başkan Tokat Milas Belediyesi Kültür Yayınları arasında bulunan kitapları kampanya düzenleyicisi Ersin Atcı’ya makamında teslim etti. Başkan Tokat ayrıca Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’nde bulunan kitaplardan da Ekinanbarı İlkokulu Çocuk Kütüphanesi’ne gönderileceğini belirti.

Ersin Atcı Başkan Tokat’a teşekkür ederek; “Her çocuğun kitap okumaya hakkı var. Bizde Ekinanbarı İlkokulu’muz için bir kütüphane oluşturmak adına böyle bir kampanya başlattık. Kitap Bağışlamak isteyen vatandaşlarımız evde okumadıkları kitaplarını bize getirebilirler. Mart ayının son haftasında kutladığımız Kütüphaneler Haftası dolayısıyla 21 Mart tarihine kadar topladığımız kitapları 26 Mart Pazartesi günü Okul Aile Birliği Başkanı Barış Ülkü’ye teslim edeceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500