Advert
Advert
Advert

ONUR MOTO GARAGE’DEN RENKLİ AÇILIŞ…

ONUR MOTO GARAGE’DEN RENKLİ AÇILIŞ…
Bu içerik 1907 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Motosikleti hayat tarzı edinmiş, motosiklet meraklılarına yönelik ilçemizde yeni bir işletme açıldı… Onur Moto Garage adı altında hizmet vermeye başlayan işletmenin açılışı Bodrum, Marmaris, Yatağan, İzmir, Kuşadası, Söke, Didim ve Aydın’dan gelen motosiklet tutkunlarının katılımıyla renklendi…

Onur Demirkan’ın işletmeciliğini yaptığı, motosiklet transfer ve taşımacılık, motosiklet lastik balansı, ekipmanı ve bakımı alanında hizmet veren Onur Moto Garage’nin açılışı gerçekleştirildi.

İsmetpaşa Mahallesi Özgürlük Caddesi’nde hizmete sunulan Onur Moto Garage’nin açılışına Bodrum, Marmaris, Yatağan, İzmir, Kuşadası, Söke, Didim ve Aydın’dan motosiklet meraklıları katıldı.

Birbirinden farklı motosikletleriyle açılışa renk katan motosiklet tutkunlarını ağırlayan işletme sahibi Onur Demirkan, “Kendim de motosiklet tutkunuyum. Sevdiğim bir işi yapmanın heyecanını yaşıyorum. Motosiklet sürücülerinin sorunlarını, sıkıntılarını, kullandıkları motorları yakından biliyorum. İşletmemizi hizmete sunarken tüm detayları düşündük. İnşallah yardıma ihtiyaç duydukları her an motosiklet sürücülerinin ve motorlarının yanında olacağız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500