Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

MİLAS BAŞARIYA DOYMUYOR…

MİLAS BAŞARIYA DOYMUYOR…
Bu içerik 680 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla okul sporlarında ilçemiz adına Milas şampiyonluğunu kazanan okullarımızın sporcu ve takımları, Muğla’da ki spor yarışmalarda, Milas’ı başarıyla temsil etmeye devam ediyorlar.

Merkez Ortaokulu Şampiyon Oldu…

Antrenörlüğünü Beden Eğitimi Öğretmeni Yavuz Doğan’ın üstlendiği Merkez Ortaokulu Yıldız Futbol takımı ikinci şampiyonluğunu, Muğla’da yaşadı.

Milas’tan, grup birincisi olarak Muğla’ya giden Merkez Ortaokulu Yıldız Futbol takımı, Muğla şampiyonasında peş peşe galibiyetler alarak final grubuna yükseldi.

Muğla Yıldızlar Futbol Şampiyonası’nda oynadığı 5 maçta, 5 galibiyet alan ilçemiz takımı Merkez Ortaokulu, final karşılaşmasında Marmaris takımını 3-0 yenerek, Muğla şampiyonu oldu.

Nisan ayı içinde bölge maçlarında Muğla ve Milas’ı temsil edecek olan Merkez Ortaokulu Yıldız Futbol takımını bu başarısından dolayı kutluyoruz.

Judo’da da Adımızı Duyurduk…

Muğla Okullararası Judo Şampiyonası’na ilçemiz adına katılan Dr. Mete Ersoy Ortaokulu sporcusu Rüveyda Ebru Aktaş, Muğla ikincisi oldu. Antrenörlüğünü Beden Eğitimi Öğretmeni Celal Yıldız’ın yaptığı Dr. Mete Ersoy Ortaokulu Judo Takımı sporcularından olan Rüveyda Ebru Aktaş, Muğla’da ki şampiyonluk mücadelesinde iyi bir müsabaka çıkarmasına rağmen, rakibine yenilince Muğla ikincisi oldu. İlçemiz sporcusu Rüveyda Ebru Aktaş, Muğla ve Milas’ı Nisan ayı içinde yapılacak olan Türkiye Okullararası Judo Şampiyonası’nda temsil edecek.

Genç sporcumuza Türkiye şampiyonasında başarılar diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500