Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

MİLLİ SPORCULUK YOLUNDA…

MİLLİ SPORCULUK YOLUNDA…
Bu içerik 3700 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Genç sporcu Antalya’da İlçemizi temsil edecek…

Milas’ta çok fazla bilinmeyen Esktrem spor dallarından biri olan vücut geliştirme sporuyla ilgilenen Sercan Günay, ilçemizi Antalya’da düzenlenecek ‘Vücut Geliştirme Şampiyonası’nda temsil edecek.

Fitness sporcusu, Milas Arena Cross Fitness Spor Salonu sahibi Sercan Günay, uzun zamandır Antalya’da yapılacak olan ‘Vücut Geliştirme Şampiyonası’na hazırlık anlamında artık son antrenmanlarını yapıyor.

Milas Arena Cross Fitness Spor Salonu’nda antrenmanlarını sürdüren genç sporcu, Antalya’da 22-25 Mart tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Vücut

Geliştirme Fitness Şampiyonası’nda hedefinin Milas’ı ve Muğla’yı en iyi şekilde temsil etmek olduğunu belirterek; “bu yarışma ile Milas’ın adını duyurmak istiyorum” dedi.

Büyük erkekler kategorisinde Muğla Olimpik Spor Kulübü adına 75 Kg.’da yarışacak olan ilçemiz vücut geliştirme sporcusu Sercan Günay, Antalya yarışmasında dereceye girecek ilk 3 sporcunun Milli Takıma alınacağını da vurgulayarak, Milli Takım sporcusu olmanın her genç sporcunun özlemi arasında olduğunu söyleyerek; “hedefte Milas adına Milli sporcu olmak var” diyerek duygularını belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500