Advert
Advert
Advert

BÜYÜK KATILIMLI SATRANÇ TURNUVASI…

BÜYÜK KATILIMLI SATRANÇ TURNUVASI…
Bu içerik 928 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Satranç turnuvasının ilk hamlesini Milas Kaymakamı Eren Arslan yaptı…

Milas Sabahattin Akyüz Fen Lisesi’nin ev sahipliğini yaptığı satranç turnuvasının ilk hamle başlangıcı Milas Kaymakamı Eren Arslan’dan geldi.

10 Mart Cumartesi günü Milas Sabahattin Akyüz Fen Lisesi’nde, 3’ncüsü gerçekleştirilen satranç turnuvasına katılım ve ilgi oldukça büyük oldu. İki gün süren satranç turnuvasının ödül töreni de 11 Mart Pazar günü gerçekleştirildi.  Minikler, küçükler, yıldızlar, gençler ve açık kategoride yapılan satranç turnuvasının başhakemliğini, Milas Satranç Temsilcisi Elif Vildan Altunbozar yaptı.

Turnuvanın ilk günü yapılan açılış konuşmalarında Milas Sabahattin Akyüz Fen Lisesi Müdiresi Aynur Buran, satranç turnuvasına katılan tüm sporculara ve sporcuların ailelerine teşekkür ederek, okullarında yapılan satranç turnuvaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Satranç turnuvasının açılış törenine katılan Milas Kaymakamı Eren Arslan yaptığı konuşmada, Milas’ta her spor etkinliğinin katılımlarının yüksek olduğunu söyledi. Satranç turnuvasına ilgi gösterdikleri için sporculara, sporcuların aile bireylerine ve satranç turnuvasına ev sahipliği yapan Sabahattin Akyüz Fen Lisesi Okul Müdürlüğüne ve satranç hakemlerine teşekkür eden Milas Kaymakamı Eren Arslan, satranç turnuvasının ilk hamle atışını da oğlu ile birlikte gerçekleştirdi.

Satranç turnuvasında kategorilerinde ilk üçe giren sporculara kupaları ve ilk 10 içinde yer alan sporculara da madalyaları ödül töreninde dağıtıldı.

Satranç Turnuvası Madalya Sıralaması…

Minikler Kategorisi:

1.Mustafa Sezgin 2.Alperen onay 3.Celal Furkan Acar 4.Arda Kadiroğlu 5.Zeynep Asya Gür 6.Ali Mert Demirci 7.Umut Nazmi Yalçıntaş 8.Çağkan Paul Öztürk 9.Seçkin Orallı 10.Kerem Dizdar-Ege Çınar Güney.

Küçükler Kategorisi:

1.Emre Salafur 2.Kaan Torun 3.Batuhan Sütçü 4.Cem Polat 5.Yağız Acar 6.Efe Ömer Başarır 7.Kayra Çakır 8.Ege Özcan 9.Rüzgâr Pulel 10.Taylan Yavuz.

Yıldızlar Kategorisi:

1.Efe Özhan 2.Berke Dursun 3.Erdeniz Kaçar 4.Muhammet Gedik 5.Selahattin Efe Özcan 6.Yağız Alp Balıkçı 7.Ali Ümit Karaca 8.Şafak Erdoğan Görgen 9.Arhan Ahmet Özbayraktar 10.Kaan Sütçü-Ela Eylül Orallı.

Gençler Kategorisi:

1.Süleyman Yıldırım 2.Alim Korkmaz 3.Sezen Betül Ayyüce 4.Süleyman Alp Çetinkaya 5.Nuri Efe Parasız 6.Yiğit Aydın 7.Melisa Kara 8.Can Polat 9. Arda Kırova 10.Nazlı Yılmaz –Işık Anıl.

Açık Kategori:

1.Sezer Kırca 2.Ali Durmuş Koçoğlu 3.Merve Erdoğan 4.İzzet Erdoğan 5.Kamil Keskin 6.Gökalp Ergun 7.Öner Bilge 8. Kaan Bekir         Öztürk 9.Arif Zeybekoğlu 10.Faruk Enes Özşahan.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500