Advert
Advert
Advert

SEZONUN SON DEVE GÜREŞİ YAPILDI…

SEZONUN SON DEVE GÜREŞİ YAPILDI…
Bu içerik 1356 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Güreş İhtisas Kulübü tarafından düzenlenen ve sezonun son güreşi olarak adlandırılan deve güreşleri, Milas Arena’da yapıldı.

Güzel bir bahar havasında yapılan güreşleri; MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, Milas Belediye Başkan Vekili Zeynep Mat, Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, Milas ve Muğla Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Enver Tuna, Murat Yazar, Milas Belediye Meclis Üyeleri Mevlüt Kiriş ve İlhan Şimşek, MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, bazı il yöneticileri, MHP Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, ilçemizdeki STK, Oda ver derneklerin yöneticilerinin de aralarında bulunduğu kalabalık bir vatandaş topluluğu izledi.  Havanın güzel olmasını fırsat bilen güreşseverler, piknik yapma fırsatı da bulurken, sezonun son güreşi mehteran gösterisiyle başladı.

Sıcak havaya rağmen develer sahada kıyasıya mücadele ederken, izleyenler de keyifli dakikalar geçirdiler. Güreşlere verilen arada halk oyunları gösterileri sunuldu ve ardından güreşler, kaldığı yerden devam etti. Etkinliğin sonundaki Planör uçak gösterisi büyük bir beğeniyle takip edildi. Tamamlanan güreşlerin sonunda dereceye giren deve sahiplerine ödülleri verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500