Advert
Advert
Advert

TURNUVA ŞAMPİYONU SINAV KOLEJİ OLDU…

TURNUVA ŞAMPİYONU SINAV KOLEJİ OLDU…
Bu içerik 1447 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sınav Koleji:3 - Milli Eğitim:0

Milas Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen kadınlararası vooleybol turnuvasının şampiyonu belli oldu.

Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde yapılan Kadınlar voleybol turnuvasının şampiyonluk karşılaşmasında Sınav Koleji rakibi, Milli Eğitim voleybol takımını 3-0’lık bir skorla yenerek bu yılki turnuvanın şampiyonu oldu.

Hakemliklerini Nurullah Sarı, Rıza Turan, Eşref Mete, Mustafa Arıkan, Mustafa Emekli ve Özlem Aydın’ın üstlendiği kadınlar voleybol turnuvasının özellikle final grubu karşılaşmalarına ilgi oldukça büyük oldu.

Milas Kaymakamı Eren Arslan ve eşi, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Faik Karagöz, Zeynep Mat, Milas Belediye Meclis Üyeleri, İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milas Kent Konseyi Başkanı Mehmet Günlük, Milas Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Pembe Sarı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milas Garnizon Komutan Vekili Emel Demiryakan, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Mal Müdürü Güliz Akat ve çok sayıda voleybolseverler de turnuvaya katılarak, turnuvaya destek oldular.

Turnuva Üçüncülük Maçı:

 Milas Gençlik Spor:3 - Milas Belediyesi:2

Kadınlararası voleybol turnuvasının şampiyonluk maçı öncesinde oynanan turnuva üçüncülük, dördüncülük maçında çekişme ve heyecan vardı. Milas Gençlikspor voleybol takımı, rakibi Milas Belediyesi voleybol takımını 3-2 yenerek turnuvanın üçüncüsü oldu.

Turnuva Ödül Töreni…

Milas Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanlığı tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve 2 grupta, 10 kadın voleybol takımının yer aldığı kadınlar voleybol turnuvasının ödül töreni, turnuvanın şampiyonluk maçlarının oynandığı 7 Mart Çarşamba günü yapıldı. Milas Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla, Milas Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanlığı tarafından düzenlenen kadınlararası voleybol turnuvasının ödül töreni de turnuvanın final grubu maçları kadar renkli geçti.

Turnuvanın final maçları sonrasında önce turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür sertifikaları verildi. Turnuvanın hakemlerine, turnuvaya ev sahipliği yapan Milas Atatürk Spor Kompleksi’nin Muğla Büyükşehir Belediyesi personeline, turnuvayı takip eden ve sporseverlerle buluşmasını sağlayan basın mensuplarına turnuva komitesi tarafından teşekkür plaketleri verildi.

Turnuvanın Enleri:

En İyi Smaçör: Merve Gamze Dereli- Sınav Koleji

En İyi Pasör: Filiz Kın- Sınav Koleji

En İyi Servis Atıcısı: Dilara Özdemir

En Centilmen Oyuncu: Ayşen Turgut- Milas Belediyesi

En Kıdemli Oyuncu: Feray Elbasan

Turnuva Dördüncüsü: Milas Belediyesi

Turnuva Üçüncüsü: Milas Gençlikspor

Turnuva İkincisi: Milas Milli Eğitim

Turnuva Şampiyonu. Sınav Koleji

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500