Advert
Advert
Advert

YENİ MİLAS, ŞAMPİYONLUKTA RAKİPSİZ KALDI…

YENİ MİLAS, ŞAMPİYONLUKTA RAKİPSİZ KALDI…
Bu içerik 1315 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde nağmağlup şampiyonluk mücadelesini sürdüren ilçemiz takımı Yeni Milasspor, geçtiğimiz hafta sonu Ortakent Yahşispor’un, Gümüşlük Gençlikspor’a yenilmesi sonucunda şampiyonluk yarışsında zirvede tek kaldı.

En yakın rakibi Ortakent Yahşispor ile arasındaki puan farkını 9’a çıkaran Yeni Milasspor, geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda Süper Amatör Küme Ligi’nde en büyük olduğunu gösterdi.

Mutlu Sona 4 Hafta Kaldı…

BAL Ligi özlemini bu sene bitirmek isteyen Yeni Milasspor, ligde kalan son 4 maçından da galibiyetle ayrılarak, geçen sene olduğu gibi bu sene de şampiyonluk sevincini yaşamak için gün sayıyor.

Geçen sezon Yatağanspor ile BAL Ligi için eleme maçı oynayan ilçemiz takımı Yeni Milasspor 2-2 biten maç sonunda, penaltı atışları sonrasında yeniden Süper Amatör Küme Ligi’nde oynamak zorunda kalmıştı.

Haftanın Maçları:

Süper Amatör Küme Ligi

11 Mart Pazar saat 14.00

Dalyanspor- Yeni Milasspor

Karaovaspor- Dalamanspor

Muğla Üniversitesi- Köyceğiz Belediyespor

Göcek Belediyespor- Turgutreisspor

Marmaris Gençlikspor- Ortakent Yahşispor

Gümüşlük Gençlikspor- Seydikemer Belediyespor

BAL Ligi Maçları:

11 Mart Pazar saat 14.00

Dikilispor-Yatağanspor

Ortaca Belediyespor- Sökespor

Kuşadasıspor- Bozdoğan Belediyespor

Sarayköy 1925- Çal Belediyespor

Uşak Vefaspor- Şuhut Belediyespor

Sandıklıspor- Kale Belediyespor

Torbalıspor- Ödemişspor

2.Amatör Küme Ligi Maçları:

10 Mart Cumartesi saat 14.00

Gündoğanspor- Milas Dörtyol Gençlikspor

 U19 Ligi Maçları:

 10 Mart Cumartesi saat 14.00

 Muğlaspor- B.B.Bodrumspor

U17 Ligi Maçları:

11 Mart Pazar saat 14.00

Menteş Gençlikspor- Yeni Milasspor

Gündoğanspor- Muğlaspor

U15 Ligi Maçları:

10 Mart Cumartesi saat 12.00

Milasgücü-Yeni Milasspor

Menteşe Yerküpe- Milas Gençlikspor

B.B.Bodrumspor- Bitez Gençlikspor

Bodrum 1925- Göltürkbüküspor

İkinci Lig Maçları:

11 Mart Pazar saat 15.00

Tokatspor- B.B.Bodrumspor

Karagümrükspor- Fethiyespor

Üçüncü Lig Maçı:

11 Mart Pazar saat 15.00

Muğlaspor- Anadolu Bağcılarspor

Masterlar Ligi:

11 Mart Pazar saat 14.00

Milasspor- Foçaspor (Güllük Sahası)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500