Advert
Advert
Advert

MAHALLELERDEKİ ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR…

MAHALLELERDEKİ ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR…
Bu içerik 735 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kırsal alan çalışmalarını sürdürüyor. Bayındırlık birimi ekipleri mahallerde kilit parke taşı döşeme işini yürütürken, acil hizmet birimi de okul ve camilerdeki çalışmalarını devam ettiriyor.

Milas Belediyesi, ilçe genelinde yürüttüğü kaldırım ve yol yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardından yeniden kırsal mahallelere ağırlık verdi. 2016 yılından buyana sürdürülen çalışmalar sonucunda birçok mahallenin çehresini değiştiren Fen İşleri ekipleri son olarak Çamlıbelen Mahallesi’ne yaptığı kilit parke taşı döşeme çalışmasını tamamlayarak, mahalle halkını toz ve çamurdan kurtardı.

Mahalleye döşenen 1300 m2 kilit parke ile 1. etap çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü diğer yandan okul ve camilerdeki çalışmalarını sürdürüyor. Sakarkaya Mahallesi’nde bulunan Yeni Cami’nin kubbe ve çatı izolasyonunu tamamlayan ekipler, Milas’ta bulunan Ağa Camii’nde tadilat çalışmalarını devam ettirirken, acil hizmet birimi de Bozalan Mahallesi İlkokuluna, Atatürk büstü yapımı ve bahçe düzenlemesi ile Pınararası İlkokulu bahçesi etrafını çit ile çevirme çalışmalarını yürütüyor.

2018 yılı sonunda kadar tüm mahallelerdeki memnuniyet seviyesini üst düzeye çıkartacaklarını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “plan ve program dahilinde mahallelerimizdeki yürüttüğümüz çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayarak diğer mahallelerimizdeki çalışmalara ağırlık vereceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500