Advert
Advert
Advert

9. MİLAS TARIM FUARI KAPILARINI YARIN AÇIYOR…

9. MİLAS TARIM FUARI KAPILARINI YARIN AÇIYOR…
Bu içerik 2386 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bu yıl 8 - 11 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Milas Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı yarın saat 11’de başlayacak olan törenle kapılarını açacak… Türkiye Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan ‘Milas Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın açılışını gerçekleştirecekler…

Expolink Fuarcılık tarafından düzenlenen Milas Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı için hazırlıklar bitti. Uluslararası bir nitelik kazanan ve geçen yıllardan daha renkli geçmesi beklenen fuarda bu yıl, Türkiye’nin dört bir tarafından gelecek yaklaşık 250 firma stant açacak. Bu yıl fuar alanında sergi alanları yüzde yirmi artışla 7 bin 300 metrekareye çıkarılırken, katılacak firma sayısında da geçen yıllara göre yaklaşık yüzde 25 bir artış yaşandı. Türkiye Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar da bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan ‘Milas Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katılacak. İlçemizin ve ürünlerinin tanıtımının yanı sıra çeşitli illerin ürünleri ve çiftçiler için yeni teknolojik ürünlerin sergilendiği fuarda her sene olduğu gibi çeşitli etkinlikler düzenlenecek. 8 Mart 2018 Perşembe günü saat 14’te ‘Kadın Çiftçiler Bilgilensin, Buzağılar Ölmesin’, 10 Mart 2018 Cumartesi günü saat 11’de ‘Muğlalı Kadın Çiftçiler Tiyatro Grubu’ gösterisi ve aynı gün saat 11.30’da ‘Buzağı Yarışması’nın düzenleneceği Milas Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla fuarı ziyaret edecek Milaslı kadın çiftçilere özel etkinlikler gerçekleştirilecek.

TARİŞ 152 No’lu Pamuk Tarım Satış Kooperatifi’ne ait Çırçır Fabrikası’ndaki Fuar Alanında düzenlenecek olan fuarın açılış töreni yarın saat 11’de başlayacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500