Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

MİLASLI GÜREŞÇİLERDEN 8 MADALYA…

MİLASLI GÜREŞÇİLERDEN 8 MADALYA…
Bu içerik 616 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi’nde eğitim alan öğrenciler ilçeye 8 madalya kazandırdılar.

Antalya ilinde yapılan gençler  (15-16 yaş) okullar arası güreş müsabakalarına katılan Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi sporcuları, minderden alınlarının akıyla çıkmasını bildi. Güreş müsabakaları sonunda Güreş Eğitim Merkezi öğrencilerinden Fatih Şimşir, İlhan Aldı, Serhat Akbulut, Osman Zeybek ve Gökhan Kundak 1. olurken; Mehmet Kandemir ve Ramazan Tekin 2., İbrahim Can Yeşildağ ise 3. olma başarısını gösterdiler.

Müsabakalara Güreş Eğitim Merkezi Antrenörleri Bünyamin Emik, Abdullah Aldemir ve Mustafa Boylu nezaretinde hazırlanan sporcular, yeni hedeflerinin mili formayı giymek olduğunu belirterek, bunun için var güçleriyle çalıştıklarını ifade ettiler.

Elde edilen başarının bir tesadüf olmadığını dile getiren Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi Antrenörü Eski Avrupa ve Dünya Şampiyonu güreşçi Bünyamin Emik; “sporcularımızla birlikte sürekli çalışma ve araştırma halindeyiz. Milas’ın geçtiğimiz yıllarda güreş branşında elde ettiği başlarılar ortada. Bunu sürdürmek ve daha iyilerini ilçemizin güreş tarihine yazdırmak istiyoruz. Elde edilen başarıdan dolayı bize destek olan herkese teşekkür ederiz” dedi.  

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500