Advert
Advert
Advert

MİLASLI FBLİLER FAALİYETLERİNE DEVAM EDİYOR…

MİLASLI FBLİLER FAALİYETLERİNE DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 697 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sosyal faaliyetleriyle, hayatın her alanında yer alan Milaslı Fenerbahçeliler Grubu, İzmir Ege Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Bülent Karabulut’un kurduğu İnterdisipliner Derneği’ni ziyaret etti… Yeni kurulan ve onkolojide tüm konu ve disiplinleri tek çatı altında toplama amacıyla kurulan derneği ziyaret eden Milaslı Fenerbahçeliler ‘hayırlı olsun’ dediler…

Yapılan ziyaretle ilgili grup sözcüleri Hasan Tuzla ve Mustafa Özgülergil bir ortak açıklama yaparak; “Günümüzde artık her yaştan insanın karşılaşma riskinin olduğu bu hastalığa bir dur demek amacıyla kurulan derneğe sırtımızı dönemezdik her alanda olduğu gibi Milaslı Fenerbahçeliler sağlık, konusunda da duyarlılığını göstermek zorundaydı ve bunu gerçekleştirdi. Böylesine insan sağlığına faydalı bir derneğe öncülük yapan Prof. Dr. Bülent Karabulut’a teşekkürler ediyoruz” dediler.

Grup sözcüsü Hasan Tuzla’nın bizzat ziyaret ettiği ve bir Milaslı Fenerbahçeliler forması da hediye ettiği Prof. Dr. Bülent Karabulut ise “Böylesine duyarlı yaklaşımları için Milaslı Fenerbahçeliler Grubu’na teşekkür ediyorum. Hangi evrede olursanız olun her zaman yapılacak muhakkak bir şeyler vardır” diyerek kendilerine teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500