Advert
Advert
Advert

ADD VE CKD MİLAS ŞUBELERİNDEN ORTAK ETKİNLİK…

ADD VE CKD MİLAS ŞUBELERİNDEN ORTAK ETKİNLİK…
Bu içerik 1737 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) ve Cumhuriyet Kadınları Derneği (CKD) Milas Şubeleri tarafından ortak etkinlik gerçekleştirilecek.

Atatürkçü Düşünce Derneği ve Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubelerinin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla 7 Mart 2018 Çarşamba günü 13 - 16 saatleri arasında Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda söyleşi ve film gösterimi düzenleyecek.

ADD ve CKD Milas Şubelerinden yapılan açıklamada, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü ortak etkinliği; “6284 Sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun” ile ilgili söyleşi ile başlayacak. Söyleşiye konuşmacı olarak Muğla Barosu Milas Temsilcisi Av. Fatma Nur Selam katılacak. Etkinlik programında yer alan ve Psikolog Şaduman Kaçan’ın konuşmacı olarak katılacağı ikinci söyleşinin konusu ise “Çocuklara yönelik cinsel saldırılar… Aileler Ne Yapmalı” olacak. Ve etkinlik, Halide Edip Adıvar’ın aynı adlı romanından uyarlanan “Vurun Kahpeye” filminin gösterimiyle sona erecek. ADD Milas Şube Başkanı Gülçin Erşen ve CKD Milas Şube Başkanı Gülden Sökelioğlu, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için düzenledikleri ortak etkinliğe yurttaşlarımızı davet ettiler.  

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500