Advert
Advert
Advert

LİDER, MUĞLA ÜNİVERSİTESİNİ AĞIRLIYOR…

LİDER, MUĞLA ÜNİVERSİTESİNİ AĞIRLIYOR…
Bu içerik 660 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Milasspor- Muğla Üniversitesi

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde şampiyonluğa koşan ilçemiz takımı Yeni Milasspor, liglerin tamamlanmasına sadece 4 hafta kala 4 Mart Pazar günü Milas Şehir Stadyumu’nda, Lig üçüncüsü Muğla Üniversitesi’ni ağırlıyor.

İki takımın Muğla’da oynadığı ilk yarı maçında, takımlar golsüz sonuçlanan karşılaşma sonrasında puanları paylaşmıştı.

Süper Amatör Küme Ligi’nde namağlup liderliğini sürdüren ilçemiz takımı Yeni Milasspor, Pazar günü konuk olarak ağırlayacağı Muğla Üniversitesi takımı karşısında da sahaya galibiyet ve 3 puan için çıkacak.

Taraftarlardan Tribün Desteği…

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yönetimi ve Yeni Milasspor Amigosu Şeker İbrahim Alır, Pazar günü oynanacak olan Yeni Milasspor - Muğla Üniversitesi lig maçına, Mor Beyazlı renklere gönül veren tüm sporseverleri davet ederek, “şampiyonluk yolundaki Yeni Milasspor takımımızı sahada ve tribünlerde yalnız bırakmayalım” çağrısında bulundular.

4 Takımın Kümede Kalma Mücadelesi…

Süper Amatör Küme Ligi’nde zirvede şampiyonluk yarışında tek kalan Yeni Milasspor mutlu bir şekilde yoluna devam ederken, ligin alt sıralarında 4 takımın ligden düşmeme mücadelesi de devam ediyor.

Marmaris Gençlikspor’un lig sonuncusu olarak ligden düşmesi kesinleştikten sonra gözler ligden düşecek ikinci takıma çevrildi.

16 puana sahip lig sekizincisi Karaovaspor ile aynı puana sahip lig dokuzuncusu Gümüşlük Gençlikspor ve 14 puanlı lig sonuncusu Seydikemer Belediyespor ile Göcek Belediyespor arasında ligden düşmeme mücadelesi, ligin son haftasına kadar sürecek gibi görülüyor.

Süper Amatör Küme Ligi Maçları:

3 Marta Cumartesi saat 14.00

Ortakent Yahşispor-Gümüşlük Gençlikspor

Köyceğiz Belediyespor-Karaovaspor

4 Mart Pazar saat 14.00

Yeni Milasspor-Muğla Üniversitesi

Dalaman Belediyespor-Marmaris Gençlikspor

Turgutreisspor- Dalyanspor

İkinci Amatör Küme Ligi Maçları:

3 Mart Cumartesi saat 14.00

Gündoğanspor-Milas Dörtyol Gençlikspor

Yeşilüzümlüspor- Muğla Gençlerbirliği

4 Mart Pazar saat 12.00

Milas Gençlikspor-Bitez Gençlikspor

Fethiye Beşkazaspor- Çamköyspor

U19 Ligi Maçları:

3 Mart Cumartesi saat 14.00

Yeni Milasspor- Menteşe Yerküpespor

U17 Ligi Maçları:

4 Mart Pazar saat 14.00

Yeni Milasspor-Gündoğanspor- Güllük

B.B.Bodrumspor- Milas Menteş Gençlikspor

15 Ligi Maçları:

3 Mart Cumartesi saat 12.00

Yeni Milasspor- Menteşe Yerküpespor

Saat 14.00

Karaovaspor- Milasgücü

BAL Ligi Maçları:

4 Mart Pazar saat 14.00

Yatağanspor- Sandıklı Belediyespor

Bozdoğanspor Belediyespor- Ortaca Belediyespor

İkinci Lig Futbol Maçları:

3 Mart Cumartesi saat 14.030

B.B.Bodrumspor-Hatayspor

Fethiyespor- Altay

Üçüncü Lig Maçı:

4 Mart Pazar saat 14.30

Yeşil Bursaspor-Muğlaspor

Masterlar Ligi:

4 Mart Pazar saat 14.00

Turgutluspor- Milasspor

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500