Advert
Advert
Advert

SPORCULAR VE AİLELER, YÖNETİMLE BİR ARAYA GELDİLER…

SPORCULAR VE AİLELER, YÖNETİMLE BİR ARAYA GELDİLER…
Bu içerik 624 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlikspor Kulübü Yönetimi 28 Şubat Çarşamba günü akşamı işletmeciliğini Şafak Kaya’nın yaptığı Mylasa 48’de, alt yapısında futbol oynayan tüm sporcuları ve sporcuların aileleriyle bir araya gelerek keyifli bir akşam yaşadılar.

Milas Gençlikspor Kullübü Başkanı Ersin Köksal gecenin açılış konuşmasını yaparak katılımcı ailelere ve sporcularına” hoş geldiniz” dedi.

Başkan Köksal konuşması öncesinde Milas Gençlikspor Kulübü’nün yönetim ekibinde yer alan tüm yöneticileri tanıtarak, Milas Gençlikspor Kulübü’nün sporcuları ve aileleriyle birlikte 800 kişilik kocaman bir aile olduğunu söyledi.

Kulüp bünyesinde yapılan futbolun dışındaki spor branşlarıyla ilgili olarak bilgiler de veren Başkan Köksal, kulübün gelirini arttırmak adına neler yapılabileceği konusunda sporcuların aile büyüklerinden destek istedi.

Farklı Fikirler Ortaya Çıktı…

Milas Gençlikspor Kulübü’nün düzenlediği sporcu ve ailelerini buluşturan akşam yemeğine katılan sporcuların aile büyüklerinden bazıları gecede söz alarak, Milas Gençlikspor Kulübüne gelir anlamında katkıları olabilecek fikirleri ortaya atarak; “kulübümüze destek için gereken her çalışmayı yaparız” dediler.

Kulüp Antrenörleri Adına Akın Çilek Konuştu…

Milas Gençlikspor Kulübü alt yapı futbol antrenörlerinden biri olan Ali Akın Çilek geceye katılan sporcu ailelerine hitaben yaptığı konuşmada, kulüp adına çalışan tüm antrenörlerin ortak hedefinin genç sporculara spor sevgisi kazandırmak ve ailelerine, vatanlarına saygılı kişiler olarak yetişmelerini sağlamak olduğunu belirterek, aile büyüklerinden sporcu çocuklarına destek olmalarını istedi.

Teşekkür Etti…

Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal gecenin kapanışında yaptığı konuşmada, Milas Gençlikspor Kulübü’nün kulüp gelirleriyle ilgili bilgiler de vererek, kendilerine destek olan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Hedeflerinin başarılı sporcular yetiştirmek olduğunu söyleyen Başkan Köksal, Mylasa 48 İşletmesi sahibi ve kulüp yönetici Şafak Kaya’ya da mekânını sporcular ve ailelerine açtığı için teşekkür etti.

Başkan Tokat’a Ziyaret…

Milas Gençlikspor Kulübü yönetim ekibi geçtiğimiz günler içersinde Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek hem kulüp çalışmalarıyla hem de mahallelerarası futbol turnuvasıyla ilgili bilgiler verdiler.

Başkan Tokat’a bir teşekkür plaketi veren Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal ve yönetim ekibi verdikleri destek ve katkılar nedeniyle Başkan Tokat’a teşekkür ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500