Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM ARSLAN ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR…

KAYMAKAM ARSLAN ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR…
Bu içerik 744 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan ilçe merkezi başta olmak üzere, ilçeye bağlı tüm mahalleleri ziyaret ederek, bölgenin ve mahallenin sorunlarını yerinde not alıp gittiği her yerde vatandaşlarla buluşarak halkla iç içe çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor… Bu kapsamda Kaymakam Arslan’ın bu haftaki ziyaret durağı Kısırlar Mahallesi oldu…

Kısırlar Mahallesi ziyareti esnasında Kaymakam Eren Arslan’a kurum müdürleri de eşlik etti. Mahalle Muhtarı Mehmet Demir tarafından karşılanan Kaymakam Arslan daha sonra vatandaşlarla bir araya geldi.

Milas Kaymakamı Eren Arslan ilk olarak tüm mahalle sakinlerine göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, “Genelde her hafta Cuma günleri bir mahallemizi ziyaret ederek mahallenin taleplerini mahalle halkından dinleyerek çözüme ulaşması hususunda kurum amirlerimiz ile beraber ziyaret ediyoruz. Bu haftaki ziyaret adresimiz ise Kısırlar Mahallesi oldu. Değerli mahalle halkından yaşadıkları mahalle hakkında taleplerini dile getirmelerini istiyorum. Dile getirilen talepleriniz not alınıp gerekli kurumlarla yazışma yapılarak çözüme ulaşması için çalışma yapılacaktır. Fakat belirtilen taleplerin bazılarının kısa zamanda bazılarının ise zaman alarak çözüme ulaşacaktır ”dedi.

Kaymakam Arslan’ın yaptığı konuşmanın ardından mahalle halkı adına ‘hoş geldiniz’ diyen Kısırlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Demir, “Kurum amirlerimiz ile beraber mahallemize yapmış olduğunuz ziyaret bizleri çok mutlu etti” derken, mahalle sakinleri ise mahallenin 22-A ile ilgili taleplerini, MUSKİ, Aydem ile ilgili sıkıntılarını ve çocuk parkı taleplerini ilettiler.

Kaymakam Arslan mahalle halkının taleplerini not aldıktan sonra taleplerin yerine getirilmesi için yakından ilgileneceğini ve takipçisi olacağını söyledi. Mahalle ziyareti esnasında ayrıca Kısırlar Okulu’nu da ziyaret eden Kaymakam Arslan, daha sonra 1995 yılında askerlik yaptığı sırada Şehit olan Jandarma Komando Er Mehmet Eskicioğlu’nun evini ve Kısırlar Sağlık Ocağı’nı ziyaret edip sorumlu doktordan bilgi almasıyla sonlandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500