Advert
Advert
Advert

MUĞLA ŞAMPİYONUNA BAKLAVA İLE KUTLAMA…

MUĞLA ŞAMPİYONUNA BAKLAVA İLE KUTLAMA…
Bu içerik 593 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla’da yapılan Küçük Erkekler Hentbol Turnuvası’nda şampiyon olan Milas Merkez Ortaokulu Hentbol Takımı, 2-6 Mart tarihleri arasında Aydın’da yapılacak olan Hentbol Bölge Şampiyonası’nda ilçemizi temsil edecekler.

Antrenörlüğünü Beden Eğitimi Öğretmeni Yeter Sezer ve Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü Hentbol Antrenörü Tuğçe Handan Demirel’in yaptığı Milas Merkez Ortaokulu Küçük Erkekler Hentbol Takımı, Aydın turnuvası için çalışmalarını Milas Spor Salonu’nda sürdürüyor.

Baklava İkram Etti…

Milas’ı Hentbol Okul Sporlarında başarıyla temsil eden ve Muğla şampiyonu olan Merkez Ortaokulu Küçük Erkekler Hentbol Takımının antrenmanına Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve Merkez Ortaokulu Müdür Yardımcısı İlhami Durum da katılarak, küçük hentbolculara baklava ikramında bulunarak, hem başarılarından dolayı teşekkür ettiler hem de Aydın’da yapılacak olan hentbol turnuvasında başarılar dilediler.

Turnuva İle İlgili Bilgiler Verdiler…

Milas ve Muğla şampiyonu Merkez Ortaokulu Küçük Erkekler Hentbol Takımı Antrenörleri Yeter Sezer ve Tuğçe Handan Demirel antrenmanlarını izlemeye gelen Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’a, Aydın turnuvası ile ilgili bilgiler verdiler.

Aydın turnuvasında Milas ve Muğla’yı en iyi şekilde temsil edeceklerini söyleyen antrenörler, baklava ikramı için Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’a teşekkür ettiler.

Kafilede 13 sporcu olduğunu vurgulayan antrenörler, 2006-2007 doğumlu sporculardan oluşan takımla Aydın Hentbol Turnuvası’nda mücadele edeceklerini belirterek, Milas’a en iyi sonuç ve dereceyle döneceklerini vurguladılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500