Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ MİLLİ FORMAYI GETİRDİ…

TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ MİLLİ FORMAYI GETİRDİ…
Bu içerik 715 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Spor Lisesi’nin, güreş sporcularından biri olan Ramazan Tekin 22-26 Şubat tarihleri arasında Konya’da yapılan ve Türkiye Güreş Federasyonu’nun bir etkinliği olan Greko Romen güreş şampiyonasında kendi yaş grubunda Türkiye üçüncüsü oldu.

51 Kg.’da mindere çıkan Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi sporcusu, Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Spor Lisesi öğrencisi Ramazan Tekin’in Konya’da güreş antrenörlüğünü, Milli Takım sporcularımızdan ve antrenörlerinden, beden eğitimi öğretmeni Bünyamin Emik ve Milas Güreş Eğitim Merkezi Antrenörleri Mustafa Boylu ve Abdullah Aldemir yaptılar.

Elde ettiği bu önemli başarısıyla Milli Takım kampına davet edilen genç sporcumuz Ramazan Tekin 8-10 Mart tarihleri arasında, Bilecik’te yapılacak olan Türk Milli Güreş Takımı kampına katılacak. Yaklaşık 15-20 gün sürecek Milli Takım kampında, Milli Takım antrenörleri eşliğinde çalışacak olan sporcumuz Ramazan Tekin, yapılacak değerlendirme ve kamp sonrasında belki de ilk ulusal veya uluslar arası bir güreş şampiyonasında Milli Takım forması ile mücadele edecek.

“Başarılar Sürecektir” Dedi…

Milas Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Spor Lisesi’nin başarılı sporcusu Ramazan Tekin’i kutlayan okul Müdürü Ercan Çatak, sporcu öğrencisinin hem okullarının adını hem de Milas’ın adını başarıyla duyurduğunu belirterek, Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Spor Lisesi spordaki başarılarının bundan sonraki günlerde de devam edeceğini söyledi.

Okul Müdürü Ercan Çatak yaptığı açıklamada, elde edilen spor başarıları nedeniyle okulundaki beden eğitimi öğretmenleriyle, başarılarılar da en büyük pay sahibi olan sporcu öğrencilerini kutlayarak, hepsine teşekkür ettiğini belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500