Advert
Advert
Advert

USTA’DAN, TOKAT’A ZİYARET…

USTA’DAN, TOKAT’A ZİYARET…
Bu içerik 662 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl Şubat ayının son haftası kutlanan Vergi Haftası dolayısıyla Milas Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Raci Usta, Müdür yardımcısı ve personeli ile birlikte Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyarete etti.

Belediye başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette açıklama yapan Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Raci Usta; “Bu yıl 29'ncusunu kutladığımız Vergi Haftası dolayısıyla, kamu kurum ve kuruluşlarımıza ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Kutlamakta olduğumuz hafta içersinde vergi bilincini anlatmak için bir takım etkinlikler düzenliyoruz. Bu haftayı dolu dolu kutlayacağız” dedi.

Kendisine yapılan ziyaretten dolayı teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, herkesin Vergi Haftası’nı kutladı.

Başkan Tokat; “Vergilendirilmiş kazanç kutsaldır anlayışıyla hareket edilerek ülkemizdeki hizmetlerin daha artırabilmesi, vatandaşa daha iyi hizmetler sunulması amacıyla vergi bir memleketin toplaması gereken, yapması gereken işlerin başında geliyor. Biz de tüm dünya ülkeleri gibi vergiyi iyi dağıtan ve toplayan bir ülke olmalıyız. Milas’ta da sizlerle birlikte çalışmaktan dolayı memnunuz. İşlerinizi kolaylaştırmak noktasında bizim yapabileceğimiz konularda iş birliğine ve yardımlaşmaya hazırız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500