Advert
Advert
Advert

EMNİYET MÜDÜRÜ AVA’YA ZİYARET…

EMNİYET MÜDÜRÜ AVA’YA ZİYARET…
Bu içerik 700 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve bir grup yönetim kurulu üyesi, Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava’yı makamında ziyaret etti.

İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava’yı makamında ziyaret eden İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve arkadaşları, kuruluş sürecini ve bundan sonraki çalışma programlarını paylaştı.

İlçe Başkanı Çayırlı; “Daha önceden ifade ettiğimiz gibi kuruluş felsefemiz, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal’in, 1923 yılında ilan ettiği cumhuriyetin felsefesidir. Biz, O’nun aydınlık yolundan yürümeyi kendisine görev saymış bir düşüncenin temsilcileriyiz. Bu düşünceden asla taviz vermeyecek, geri adım atmayacağız.

Elbette partimizin bazı Kırmızı Çizgileri vardır. Bunlar; Vatanımızın bağımsızlığı, milletimizin birlik ve beraberliği, ay yıldızlı bayrağımız, İstiklâl Marşımız ve Ulu Önder’in bize emanet ettiği cumhuriyetimizin temel değerleridir.

Biz, hiçbir partinin uzantısı veya devamı değiliz. Hiçbir fikrin temsilcileri de değiliz. Biz, 80 milyonu kucaklayan, hiçbir ayırım yapmaksızın bir ve beraber olarak kabul eden bir anlayıştayız. Geçmişte hangi siyasi fikirde olursa olsun, az önce saydığım değerlere sahip çıkıyorsa, ortak noktamız bunlardır. Dolayısıyla kimseyi; Türk, Kürt, Çerkez, Alevi ya da Sünni diye ayırt etmeyen, kadın veya erkek diye cinsiyet ayırımını kabullenmeyen bir anlayıştayız.

Ülkemizin toprak bütünlüğüne, milletimizin birlik ve beraberliğine kim kastediyorsa onun karşısındayız. Olayları; çağdaş, bilimsel ve akıl yoluyla değerlendiren, halkından hiçbir şeyi gizlemeyen, paylaşımcı ve şeffaf bir anlayışla hareket eden bir siyasi hareketiz. Bu değerlerimizi sonuna kadar da koruyacağız” diyerek, kısa bir süre start verdikleri çalışmaları kapsamında önümüzdeki dönemde neler yapacaklarını aktardı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava da, bu ilçede yaşayan, bu ülkenin bir ferdi olarak; ülkenin ve milletin menfaatleri doğrultusunda, yasalara aykırı olmayan her konuda yardımcı olacaklarını belirterek;

“Bizim işimiz siyaset yapmak, siyasetle uğraşmak değildir. Bizim ki, devletimizin iç ve dış düşmanlarına karşı, oluşabilecek her türlü tehdidi bertaraf etmek, halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için çalışmaktır.

Bu süreçte de sizlere, yasaların emrettiği her konuda yardımcı olmak için hazırız. Bize düşen ne varsa tereddüt etmeden yerine getiririz” diyerek, başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda İlçe Müdürü Ava’ya Türk Bayrağı hediye eden yönetim, toplu fotoğraf çekimiyle ziyareti sonlandırdı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500