Advert
Advert
Advert

GÜL; “HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”…

GÜL; “HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”…
Bu içerik 667 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

TARİŞ 153 Nolu Milas Zeytin Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Gül ve arkadaşları, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi’ndeki gazilerimizi ziyaret ettiler… Başkan Gül; “Milletçe birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, bu ülke için canını-kanını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Aziz milletimiz için çok önemli olan gazilerimize de minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz” diyerek, kooperatif olarak her zaman gazilerimizin ve şehit ailelerinin yanlarında olduklarını vurguladı…

TARİŞ 153 Nolu Milas Zeytin Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Gül, yönetim kurulu üyeleri ve Kooperatif Müdürü Elin Alpay, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi’ni ziyaret ettiler.

200 üyesiyle, Muğla’daki tek şube olan Milaslı gazilere yönelik gerçekleşen ziyarette, Dernek Şube Başkanı Mehmet Sarban’ın ‘hoş geldiniz’ demesinin ardından TARİŞ 153 Nolu Milas Zeytin Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Gül, bir ayı aşan bir süredir Suriye topraklarında devam eden sınır ötesi operasyondaki Mehmetçiklerimize başarılar diledi.

“Bütün kalbimizle ve dualarımızla ordumuzun, devletimizin ve milletimizin yanındayız. Bizler, onların sayesinde bugün normal yaşantımızı sürdürüyor, sevenlerimizle ve sevdiklerimizle yan yana hayatımıza devam ediyoruz. Dolayısıyla her şeyden önce geçmişten günümüze, bu vatan için canını-kanını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar, kalan ömürlerinde sağlık ve mutluluk diliyoruz” diyen Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Gül, içinde bulunduğumuz dönemin zor bir dönem olduğunu, bu nedenle milletçe birbirimize kenetlenmemiz gerektiğini vurguladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500