Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

PSAKD’DEN YÖNETİCİLERE ZİYARET…

PSAKD’DEN YÖNETİCİLERE ZİYARET…
Bu içerik 636 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Milas Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdikleri olağan genel kurulu sonrası oluşan yeni yönetim kurulu üyeleriyle, bir dizi ziyarette bulundu…

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Milas Şube yönetimi sırasıyla; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal’ı ziyaret ederek, yeni oluşan dernek yönetimini tanıtıp, ziyarette bulundukları kurum ve kuruluşlarla çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Dernek yönetimi, ziyaretin ilk durağında Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile makamında bir araya gelirken, yönetim, Cemevi sorununu bir kez daha gündeme getirdi. Başkan Tokat ise, uzun zamandır konunun gündemlerinde olduğunu ve kısa bir zaman içerisinde çözüleceğini söyledi.

Başkan Tokat’ın ardından PSAKD yönetimi bu kez Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim’i ziyaret ettiler. Dernek gibi, Oda’nın da kısa bir süre önce olağan genel kurulunu yapması nedeniyle, başkan Devrim’e ‘hayırlı olsun’ diyen PSAKD yöneticileri, bir yandan oluşan yeni yönetimi tanıttılar, bir yandan da çalışmaları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

CHP Milas İlçe Örgütü’nü de ziyaret eden PSAKD başkan ve yöneticileri, yeni oluşan CHP yönetimine başarılar dilerken, gündeme dair konuları da görüşme fırsatı buldular.

Dernek yönetimi son olarak ziyaret programı kapsamında, Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal’ı ziyaret ettiler. Ziyarette, özellikle şoför esnafının sorunları ve ilçemizdeki Cemevi’nin yapımı konusu konuşuldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500