Advert
Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR KARAOVASPOR’A KONUK OLUYOR…

YENİ MİLASSPOR KARAOVASPOR’A KONUK OLUYOR…
Bu içerik 612 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Karaovaspor- Yeni Milasspor

Süper Amatör Küme Liginde şampiyonluk yolunda en yakın takipçisi Ortakent ile puan farkını 6 ya çıkaran Yeni Milasspor hafta sonu deplasmanda Karaovaspor maçından galibiyetle ayrılarak zirvedeki yerini sağlamlaştırmak istiyor.

Milasspor Masterları Lider Didim’le Oynuyor…

Ege Bölgesi Masterler Liginde ilçemizi temsil eden Milasspor Masterları hafta sonu Pazar günü Güllük Stadyumunda saat 14.00 te lider Didimspor’la oynuyor.

Geçen hafta sonu İzmir deplasmanında menemenspor’u 3 golle geçen ve yeniden dördüncülük sırasına yükselen Milasspor lider Didim maçında sahaya galibiyet için çıkıyor.

Voleybolda Son Maç…

Milas Belediyespor- Denizli Acıpayam Halk Eğitimspor

İkinci Lig Büyük Erkekler Kategorisinde Voleybolda ilçemizi temsil eden ve haftalarca önce Birinci Lig Play Off Maçlarına grup ikincisi olarak katılma hakkını elde eden Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımı ligin gruptaki son maçında Denizli Acıpayam Halk Eğitimspor ile karşılaşıyor.

Milas Spor Salonunda Pazar günü saat 14.00 te oynanacak maçın favorisi olan Milas Belediyespor haftayı galibiyet ve 3 puanla kapatarak ligi tamamlamak istiyor.

Süper Amatör Küme Liginde Haftanın Maçları…

24 Şubat Cumartesi Saat 14.00

Dalyanspor - Göcek Belediyespor

Muğla Üniversitesi - Turgutreisspor

25 Şubat Pazar Saat 14.00

Karaovaspor - Yeni Milasspor

Ortakent Yahşispor - Seydikemer Belediyespor

Gümüşlük Gençlikspor - Dalamanspor

Marmaris Gençlikspor - Köyceğiz Belediyespor

BAL Ligi Maçları

25 Şubat Pazar Saat 13.30

Ortaca Belediyespor - Ödemişspor

Şuhut Belediyespor - Yatağanspor

Dikilispor - Çal Belediyespor

Torbalıspor - Sandıklıspor

Kuşadasıspor - Kale Belediyespor

Uşak Vefaspor - Sökespor

Sarayköy 1925 - Bozdoğan Belediyespor

2. Amatör Küme Ligi Maçları

25 Şubat Pazar Saat 14.00

Bitez Gençlikspor - Gündoğanspor

U19 Ligi Maçları

24 Şubat Cumartesi Saat 14.00

Muğlaspor - Yeni Milasspor

Menteşe Yerküpespor - B.B.Bodrumspor

U17 Ligi Maçları

25 Şubat Pazar Saat 12.00

Yeni Milasspor - Muğlaspor

B.B.Bodrumspor - Gündoğanspor

U15 Ligi Maçları

24 Şubat Cumartesi Saat 12.00

Milas Gençlikspor - Yeni Milasspor

Menteşe Yerküpespor- Karaovaspor

Masterler Ligi Maçı

25 Şubat Pazar saat 14.00 Güllük

Milasspor - Didimspor

İkinci Lig Voleybol Maçları

25 Şubat Pazar Saat 14.00

Milas Belediyespor - Denizli Acıpayam Halk Eğitim Merkezi

Saint Joseph - Menteşe Merkez Belediyespor

Selçuk Belevi - Seydikemer Belediyespor

Köyceğiz Gölspor - Büyük Egespor

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500