Advert
Advert
Advert

KENT KONSEYİ KADINLAR VOLEYBOL TURNUVASI…

KENT KONSEYİ KADINLAR VOLEYBOL TURNUVASI…
Bu içerik 711 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen 3. Kadınlar Arası Geleneksel Voleybol Turnuvası, Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde Muğla Büyükşehir ve Milas Belediyesi’nin katkıları ile 2I Şubat Çarşamba günü ilk gün maçları ile başladı.

Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde hafta içleri oynanacak olan kadınlar voleybol turnuvasına 2 grupta, 10 Takım katılıyor.

Turnuva Takımları:

A Grubunda: 1-Sınav Okulları 2-Devlet Hastanesi 3-Gençlikspor Müdürlüğü 4-Özge Koleji 5- Final Lisesi

B Grubunda: 1-Mali Müşavirler 2-Vitamin Anaokulu 3-Ortaköy Ortaokulu 4-Milas Belediyesi 5- Milli Eğitim Müdürlüğü takımları yer alıyor.

Turnuvanın açılış konuşmasını Milas Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Pembe Sarı yaptı. Konuşmasında bu yıl üçüncüsü düzenlenen Kadınlar Arası Voleybol Turnuvası’na destekleri için Muğla Büyükşehir Belediyesine ve Milas Belediyesine teşekkür ederek, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.

Salonun kullanımı ile ilgili olarak bilgiler veren Pembe Sarı, bu sene yeni açılan Atatürk Spor Kompleksi’nin Milas sporuna hizmet verdiğini belirterek, turnuvanın en iyi şekilde geçmesini diledi.

Başarılar Diledi…

Milas Belediye Başkan Vekili Zeynep Mat’ta yaptığı konuşmasında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak, turnuva takımlarına başarılar diledi.

Kadınlar voleybol turnuvasının ilk gün maçlarını Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile çok sayıda voleybolseverler de izledi.

Turnuva Maçları Sonuçları:

21 Şubat Çarşamba

Final Lisesi: 1 - Gençlikspor: 2

Vitamin Anaokulu: 0 - Milas Belediyesi:2

22 Şubat Perşembe

Saat 19.00 Sınav Okulları- Devlet Hastanesi

Saat 20.00 Milli Eğitim Müdürlüğü- Vitamin Anaokulu

23 Şubat Cuma

Saat 19.00 Sınav Lisesi- Final Lisesi

Saat 20.00 Gençlik ve Spor Müdürlüğü- Devlet Hastanesi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500