Advert
Advert
Advert

TOPLU TAŞIMA ŞOFÖRLERİ SERTİFİKALARINI ALDI…

TOPLU TAŞIMA ŞOFÖRLERİ SERTİFİKALARINI ALDI…
Bu içerik 967 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından, 13 ilçede faaliyet gösteren toplu taşıma araçlarında çalışan araç şoförlere yönelik düzenlenen “Yolcu Sürücü İlişkileri” eğitim sonrasında katılımcılara sertifikaları verildi. 

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından belediye bünyesindeki şoförler ve Özel Toplu Taşıma Araçları (ÖTTA) şoförlerine “Yolcu-Sürücü İlişkileri” konulu eğitim verildi. İl genelinde 2 bin 750 şoföre verilen eğitimler sonrasında yapılan tören ile sertifikalar takdim edildi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden konu ile ilgili yapılan açıklamada; Muğla'nın bir kültür ve turizm şehri olduğu ifade edilerek, ilimizi ziyarete gelen ve şehrimizde yaşayan vatandaşlarımızın ilk iletişim kuracakları kişilerin toplu taşıma şoförleri olduğu, şehrimizle ilk tanışıklığın önemli bir ayağını oluşturan şoförlerimize konusunda uzman akademisyenler tarafından Yolcu-Sürücü İlişkileri, kurumsal iletişim, müşteri memnuniyeti ve iş hayatında profesyonellik sağlayacak seminer ve eğitim programı düzenlendiği ifadeleri yer aldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500