Advert
Advert
Advert

CHP MİLAS’TAN ZİYARETLER…

CHP MİLAS’TAN ZİYARETLER…
Bu içerik 664 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP Milas İlçe Örgütü, ilçemizdeki sivil toplum kuruluşlarıyla buluşarak, önümüzdeki dönemde STK’ların sorunları da dahil olmak üzere toplumsal sorunların çözümü için birlikte hareket etme yönünde ‘ortak akıl’ oluşturacak adımlar atmayı sürdürüyor…

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanı Suat Özcan ve bazı yönetim kurulu üyeleri tarafından; Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Milas Folklor Araştırma Derneği (MİFAD), Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası ile Türkiye Sanayici İşadamları Derneği (TÜRKSİAD) ziyaret edildi.

Gerçekleşen ziyaretlerde CHP İlçe Başkanı Suat Özcan, geçtiğimiz günlerde ilçe örgütü olarak düzenledikleri kahvaltı etkinliğinde de belirttiği gibi amaçlarının, ilçemizdeki tüm Oda, Dernek, Birlik ve bütünüyle Sivil Toplum kuruluşlarıyla bir araya gelmek, bu kuruluşların sorunlarını ve çözüm yollarını birlikte aramak istediklerini ifade etti.

İlçe Başkanı Özcan, ziyaret edilen her kurumda; “Son 2,5 yıldır, başta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere partimizin tüm il ve ilçe örgütleri, kendi bulundukları yerde sivil toplum kuruluşlarıyla ciddi bir işbirliğinin içerisine girdi. Bugüne kadar yapılan tüm çalışmalar, her alandaki sorunları net bir şekilde tespit ederek, çözüm yolları konusunda da STK’ların ne düşündüğünü öğrenmek için… Bu görüşmeler bir rapor haline getirilerek genel merkezimize gönderilecek, bir bütün halinde partimizin üst yönetiminde ele alınacaktır.

Bu anlamda bizler de bu dönem, kendi ilçemizdeki tüm sivil toplum kuruluşlarını kısa sürede ziyaret ederek bu düşüncemizi paylaşacak, ikinci buluşmamızda onlardan brifing alacağız. Sonrasında ise görüşülen konular bir rapor haline getirilecek ve genel merkezimize gönderilecek.

Elbette bu çalışma sadece genel iktidarımızda değerlendireceğimiz çalışmalar değil, bunun yanı sıra yerelde de yararlanabileceğimiz birçok konu, görüş ve öneriler ortaya çıkacak ve tarafımızca bunlar değerlendirilecektir” diyerek, ziyaret amaçlarını dile getirdi.

Yapılan ziyaretler karşılıklı fikir alışverişinin ardından son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500