Advert
Advert
Advert

MAHALLE TAKIMLARI YEŞİL SAHALARDA…

MAHALLE TAKIMLARI YEŞİL SAHALARDA…
Bu içerik 962 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlikspor Kulübü Milas Mahallelerarası Halı Saha Futbol Turnuvasının ilk hafta karşılaşmaları Cumartesi Pazar günü Milas Begonya Halı Sahasında oynanıyor…

Bu yıl ikincisi yapılacak olan futbol turnuvasına 2 grupta 14 Mahalle Futbol takımı katılıyor.

A Grubu Takımları: Menteş, Emek, İsmetpaşa, Beçin, Dörtyol, Burgaz, Ören

B Grubu Takımları: Cumhuriyet 1, Cumhuriyet 2, Kızılcayıkık, Kızılağaç, Hayıtlı, Ağaçlıhöyük, Akkent

Bol Ödüllü Turnuva…

Milas Vestel Mağazaları Mustafa Çoban, Milas Pomelon AVM, Port Transfer Ercan İnce Sponsorluğundaki Milas Gençlikspor Kulübü Halı Saha Futbol Turnuvasına da bir destek te Milas Levent Optik Levent Akyer’den geldi. Turnuva sonunda en iyi kaleci ile gol kralı olacak sporcuya güneş gözlüğü verme söz veren Levent Akyer turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.

İlk Şampiyon Ekinambarı Oldu…

2017-2018 Sezonunda yapılan Milas Gençlikspor Kulübü Mahallelerarası Halı Saha Futbol Turnuvasının finalini Hayıtlı Mahallesi ile Ekinambarı oynamış ve şampiyonluk maçını Ekinambarı kazanarak ilk turnuvanın şampiyonu olmuştu.

17 Şubat Cumartesi günü Saat 17.00 de başlayacak olan turnuva müsabakaları öncesinde turnuvanın açılış töreni yapılacak ve Milas Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvasının ödül töreni gerçekleştirilecek.

Turnuvaya Davet Ettiler…

Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal ve Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Aygün Kaya hafta sonu yapılacak olan futbol turnuvasına tüm Milaslı Futbolseverleri davet ederek turnuva öncesinde katılımcı takımlara ve sporcularına başarılar dilediler.

Ödül Töreni…

Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası

Şampiyon Takım: Milas Belediyespor

İkinci: BTA

Üçüncü: Anadolu Emlak

Dördüncü: Milas Esnaf

En İyi Kaleci: Derviş Kaya - Milas Belediyespor

Gol Kralı: Mustafa İçöz - Milas Belediye, Güray Fedakâr - Kaymakamlık

En Centilmen Takım: Hava Meydan Komutanlığı

Turnuva Programı

17 Şubat Cumartesi

Saat 16.30 Açılış ve Ödül Töreni

Saat 17.00 Burgaz - İsmetpaşa Maçı

Saat 18.00 Dörtyol - Beçin Maçı

Saat 19.00 Ören - Emek Maçı

18 Şubat Pazar

Saat 17.00 Akkent - Kızılcayıkık Maçı

Saat 18.00 Kızılağaç - Hayıtlı Maçı

Saat 19.00 Ağaçlıhöyük - Cumhuriyet 1 Maçı

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500