Advert
Advert
Advert

İYİ PARTİ’DEN MİLASLI GAZİNİN AİLESİNE ZİYARET…

İYİ PARTİ’DEN MİLASLI GAZİNİN AİLESİNE ZİYARET…
Bu içerik 2774 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

TSK’nın Afrin Zeytin Dalı Harekatı terör operasyonlarında, geçtiğimiz günlerde yaralanan askerlerimizden biri olan Milaslı Uzman Çavuş Mahmut Koçman’ın ailesine İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve yönetim kurulu üyeleri, Koçman ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler…

İsmetpaşa Mahallesi’nde ikamet eden Koçman Ailesi’ni ziyaret eden İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve yönetim kurulu üyeleri, Afrin’de hain terör saldırısında ağır yaralanan, askeri helikopterle Hatay Devlet Hastanesi’ne, daha sonra Ankara GATA’ya sevk edilen Mahmut Koçman’ın babası Osman Koçman Ankara’da olması nedeniyle, anne Gülşen Koçman ile görüştü.

“Öncelikle Mahmut kardeşimize büyük geçmiş olsun dileklerimizle birlikte acil şifalar diliyoruz” diyen eden İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı; “Sizlere ve tüm milletimize de geçmiş olsun diyoruz. Her şeyden önce bu ülkede yaşayan bir birey olarak sınır ötesinde yuvalanan terör gruplarını temizlemek ve sınırlarımızı güven altına almak adına yapılan operasyonları elbette destekliyoruz. Çünkü bu ülkenin toprak bütünlüğü, milletimizin huzur ve güvenliği için yapılması gereken bir görev… Dolayısıyla tüm kalbimizle ve dualarımızla Mehmetçiklerimizin yanındayız. Gönül ister ki ne şehit haberi alalım, ne de bu tür operasyonlarda yaralımız olsun ancak istemesek de maalesef bunlar yaşanıyor. Bugün burada, huzur ve güven içinde yaşayabiliyorsak, günlük yaşamımızı sürdürebiliyorsak, bunu askerimize, polisimize ve bütünüyle güvenlik güçlerimize borçluyuz. Bu anlamda Mahmut kardeşimiz sadece sizin evladınız değil, 80 milyon Türk insanının da evladıdır. Devletimiz ve milletimiz çok güçlüdür. Devletimizin Mahmut kardeşimiz başta olmak üzere tüm Mehmetçiklerimize gereken her şeyi yapacağını biliyoruz ancak bu süreçte ve sonrasında bize düşen ne varsa bizler de yapmaya hazırız” diyerek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Anne Gülşen Koçman da gerçekleşen ziyaret için teşekkür ederek; “Haberin ulaştığı andan beri bütün Milas, geçmiş olsun demek için evimize koştu. Bizleri bu zor zamanda yalnız bırakmadılar. Bu nedenle herkese teşekkür ediyoruz. Beklentimiz sadece dua etsinler. Çünkü henüz hayati tehlikeyi atlatamadı. Bu süreçte valimiz, kaymakamlığımız, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz ve Milas Belediye Başkanlığımız, her konuda yardımcı olmak için seferber oldular. Buradan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretin sonunda İYİ Parti İlçe Teşkilatı tarafından anne Koçman’a Türk Bayrağı takdim edilirken; “İnşallah bu bayrağı Mahmut’un düğününde asarız” temennisinde bulunuldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500