Advert
Advert
Advert

CHP MİLAS, STKLARLA BULUŞTU…

CHP MİLAS, STKLARLA BULUŞTU…
Bu içerik 926 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milas İlçe Örgütü tarafından düzenlenen ‘Tanışma Kahvaltısı’ ilçe genelindeki sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirdi…

Havuzbaşı Restaurant’ta gerçekleşen tanışma kahvaltısına; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, kadın ve gençlik kolları dahil tüm CHP ilçe örgütü yöneticileri, ilçemizdeki tüm Oda ve derneklerin başkan ve yöneticilerinin yanı sıra STK temsilcileri katıldı.

CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, düzenlenen etkinliğin amacına ilişkin yaptığı konuşmaya, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun son 2 yılda, ülke genelindeki sivil toplum kuruluşlarıyla yaptığı toplantıları aktararak; “Başta Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu olmak üzere ülke genelindeki tüm parti örgütlerimiz sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek, bir yandan onların taleplerini ve sorunlarını dinleyerek, bu görüşmeleri bir rapor haline getiriyoruz. Çünkü partimizin iktidarında bu görüşmelerden edineceğimiz bilgiler ışığında bu ülkeyi birlikte yöneteceğiz. Bugün biz konuşacağız fakat önümüzdeki günlerde yapacağımız toplantılarda bu kez biz sizleri dinleyeceğiz” dedi.

CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan’ın ardından konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ise, kendi yaşamı boyunca birçok derneğin veya sivil toplum kuruluşunun kuruculuğunu ya da başkanlığını yaptığını belirterek; “Kimi zamanda gönüllü olarak bu kuruluşların içerisinde yer aldım. Her zaman bir birey olarak sivil toplum kuruluşlarını önemsemiş biriyim. Geçtiğimiz ay içerisinde ilçemizdeki Odaların genel kurulları yapıldı. Orada da ifade ettiğim gibi, ilçemiz ve ülkemiz için STK’lar vazgeçilmez demokratik kuruluşlardır. Sizler, gerçekten çok önemli bir işlevi yerine getiriyorsunuz. Bu anlamda sizlerden beklentim, temsil ettiğiniz kurumlara daha fazla sahip çıkın, üyelerinizin de sahip çıkmalarını sağlayın” diyerek etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından düzenlenen etkinlik son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500