Advert
Advert
Advert

MİLAS’IN EN İYİLERİ SATRANÇ TURNUVASI…

MİLAS’IN EN İYİLERİ SATRANÇ TURNUVASI…
Bu içerik 1344 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kökten Mühendislik Milas’ın En İyileri Şubat Ayı Satranç Turnuvası ödül töreniyle sona erdi…

10-11 Şubat Tarihleri arasında geçen hafta sonu Cumartesi Pazar günleri Milas Atatürk Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesi Salonunda yapılan Milas’ın en iyileri Satranç Turnuvasında kategorilerinde dereceye girenlerin madalya ve kupaları Satranç Turnuvasının Sponsorluğunu üstlenen Kökten Mühendislik Firması adına Salih Can Toktaş ve Milas Satranç Temsilcisi Elif Vildan Altunbozar tarafından verildi.

10 Şubat Cumartesi günü başlayan Satranç Turnuvası 11 Şubat Pazar günü dereceye giren sporcuların ödüllerini almasıyla tamamlandı.

Satranç Turnuvası Sıralaması…

1. Serkan Çamlıbel, 2. Ali Demirbaş, 3. Süleyman Yıldırım, 4. Durmuş Ali Koçoğlu, 5. Alim Korkmaz, 6. Gazel Bozoğlu, 7. Veyis Bartu Yufkacı, 8. Nuri Efe Parasız.

En İyi Kadın sporcular

1. Gazel Bozoğlu, 2.Melisa Kara, 3. Ceylin Çetinkaya.

En iyi 10 yaş altı sporcular

1. Gazel Bozoğlu, 2. Ahmet Aras Dağdelen, 3.Ceylin Çetinkaya.

Milas’ın en iyileri Şubat Ayı Satranç Turnuvasının tamamlanması sonrasında gazetemize bir açıklama yapan Satranç Turnuvası Başhakemi ve Milas Satranç Temsilcisi Elif Vildan Altunbozar turnuvaya katılan tüm sporculara teşekkür ederek turnuvada derece yapan sporcuları kutladı.

Turnuvaya sponsorluk yapan Kökten Mühendisliğe de teşekkür eden Satranç Başhakemi Elif Vildan Altunbozar Milas’ta Satranç sporunun yaygınlaşmasına ve daha çok sporcunun katılımlarıyla turnuvaların yapılması için çaba harcadıklarını söyleyerek sırada Mart ayı Milas’ın En İyileri Satranç Turnuvası olduğunu belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500