Advert
Advert
Advert

DAHA YEŞİL BİR MİLAS İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR…

DAHA YEŞİL BİR MİLAS İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR…
Bu içerik 669 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Milas’ı görsel yönden güzelleştirmek için yoğun mesaisine aralıksız devam ediyor.

Bir taraftan yeni projeler hazırlanırken, saha uygulaması da tüm hızıyla sürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince, ilçe genelindeki tüm mahallelere yeni parklar inşa edilirken, mevcut birçok park yeniden dizayn ediliyor, cadde, sokak ve yeşil alanlarda da budama ve çevre düzenlemeleri gerçekleştiriliyor. Ekipler ayrıca ilçenin her yerine kendi sera alanında yetiştirdiği mevsimlik çiçeklerin dikim işine de devam ediyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince Milas Belediye binası önündeki alanda mevsimlik çiçekler sökülerek topraklar tazelenip, gübrelendi. Hazır hale getirilen yeşil alanlara yeni mevsimlik çiçek dikimine başlandı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri; kışlık çiçek dikiminin program dâhilinde devam edeceğini kaydettiler. Ayrıca müdürlük ekiplerinin şehir genelinde bulunan ağaçlarda ve parklarda budama çalışmaları yaptığı belirtildi.

Açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Milasımızın sahip olduğu doğal güzelliklerinin bilinciyle, çok daha güzel ve yüksek standartlarda yaşam imkanı için tüm birimlerimiz çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir” ifadelerini kullandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500