Advert
Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR ZİRVEDE YALNIZ KALDI…

YENİ MİLASSPOR ZİRVEDE YALNIZ KALDI…
Bu içerik 905 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Gümüşlük Gençlikspor - Yeni Milasspor

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren ilçemiz takımı Yeni Milasspor, geçen hafta sonu Milas’ta oynadığı lig maçında şampiyonluk adaylarından Ortakent Yahşispor’u 2-0 yenerek zirvede yalnız kaldı.

Ortakent Yahşispor ile arasındaki puan farkını üçe çıkaran Yeni Milasspor, geçen sene Muğla Atatürk Stadyumu’nda Yatağanspor ile oynadığı Play Off maçında rakibi ile 2-2 berabere kalmış ve penaltı atışları sonrasında BAL Ligi hakkını yitirmişti.

2017-2018 Süper Amatör Küme Ligi şampiyonu Yeni Milasspor 4 Şubat Pazar günü deplasmanda lig dokuzuncusu Gümüşlük Gençlikspor ile karşılaşıyor.

Süper Amatörde Haftanın Maçları:

3 Şubat Cumartesi Saat 14.00

Muğla Üniversitesi- Dalyanspor

4 Şubat Pazar Saat 14.00

Gümüşlük Gençlikspor-Yeni Milasspor

Ortakent Yahşispor-Köyceğizi Belediyespor

Karaovaspor- Göcek Belediyespor

Dalaman Belediyespor-Seydikemer Belediyespor

Marmaris Gençlikspor-Turgutreisspor

BAL Ligi Maç Programı

11 Şubat Pazar Saat 14.00

Ortaca Belediyespor-Sandıklıspor

Çal Belediyespor- Yatağanspor

Uşak Vefaspor- Ödemişspor

Sarayköy 1925- Kale Belediyespor

Kuşadasıspor-Torbalıspor

Şuhut Belediyespor-Sökespor

Dikilispor-Bozdoğanspor

2. Amatör Küme Ligi Maçları

Bitez Gençlikspor-Milas Dörtyol Gençlikspor

U19 Ligi Maçları

10 Şubat Cumartesi Saat 14.00

Yeni Milasspor- B.B.Bodrumspor

Muğlaspor- Beçin Gençlikspor

U17 Ligi Maçları

11 Şubat Pazar Saat 14.00

B.B.Bodrumspor-Yeni Milasspor

Menteş Gençlikspor-Muğlaspor

U15 Ligi Maçları

10 Şubat Cumartesi Saat 12.00

Milasgücü- Milas Gençlikspor

Masterler Ligi Maçları

11 Şubat Pazar Saat 14.00

Milasspor- Aliağaspor

VOLEYBOL MAÇLARI

İkinci Lig Büyük Erkekler

11 Şubat Pazar Saat 14.00

Milas Belediyespor-Aydın Büyükşehir Belediyespor

Muğla Seydikemer Belediyespor-İzmir Büyük Ege

Köyceğizi Göl Gençlikspor- Menteşe Merkez Belediyespor

Aydın Selçuk Belevispor-Denizli Acıpayam Halk Eğitim

İzmir Saint Joseph Bay Takım

Muğla Vetaranlar Basketbol Ligi

Play Off Eleme Maçları

10 Şubat Pazar Saat 19.00

Milas Mylasa Bask- Bodrum Bohesk

11 Şubat Pazar Saat 16.30

Milas Belediyespor-Ortaca Can Optik

Yaş Grubu Voleybol Maçları

11 Şubat Pazar Saat 14.00

Kızlar

Milas Dörtyol Gençlikspor- Bodrum Voleybol A

Erkekler

Bodrum Voleybol B- Milas Belediyespor

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500