Advert
Advert
Advert

ÇAĞRI ARIKAN SPOR SAATİ’NDE…

ÇAĞRI ARIKAN SPOR SAATİ’NDE…
Bu içerik 1188 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlikspor Kulübü Altyapı Antrenörlerinden Çağrı Arıkan 7 Şubat Çarşamba günü Radyo Gözlem’de yayınlanan Spor Saati’nde, Milas Gençlikspor Kulübü’nün altyapı takımları ile ilgili bilgiler verdi.

Yeni Milasspor Kulübü’nde futbola başlayan, çeşitli spor kulüplerinde futbol oynayan, Milas Gençlikspor Kulübü’nün İkinci Amatör Küme Ligi futbol takımında da forma giyen Çağrı Arıkan, Spor Saati dinleyicilerine seslenerek;

“çocuklarınızı spor yapmaya yönlendirin” dedi. Milas Temel Final Lisesi’nde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yapan Çağrı Arıkan, Milas’ta çok yetenekli futbolcular olduğunu vurgulayarak, Milas’ta ki temel eksikliğin spor tesisleri olduğunu söyledi.

2017-2018 Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’nde futbolcu olarak yer aldığı Milas Beçin Gençlikspor futbol takımının, sezon sonunda şampiyon olarak Süper Amatör Küme Ligi’nde yer alma hakkını elde etmesi ile ilgili açıklamalar da yaparak, gelecek sezon Süper Amatör Küme Ligi’nde futbolcu olarak yeniden futbol oynayacağı için mutlu olduğunu belirtti.

İzmir Altınordu Spor Kulübü’nün Milas’ta ki futbol okulunda Ali Akın Çilek ile birlikte antrenörlük yaptığını söyleyen Çağrı Arıkan, futbol okulunun antrenmanların hafta sonları yapıldığını söyleyerek, Türk futboluna yeni yüzler kazandırmak için çalıştıklarını belirtti.

Milas Spor Muhabiri Hüseyin Açar’ın hazırlayıp sunduğu Spor Saati’nin 7 Şubat Çarşamba günkü konuğu olan futbolcu, antrenör Çağrı Arıkan yıllarca formasını giydiği Yeni Milasspor futbol takımının yeniden profesyonel liglerde yer alması temennisinde bulundu. Milas’ın farklı spor branşlarında adını başarılarıyla duyurduğunu vurgulayan antrenör Çağrı Arıkan, Radyo Gözlem’e ve Spor Saati’ne Milas’ta sporun sesi oldukları ve sporcuları destekledikleri için teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500