Advert
Advert
Advert

ADA MÜZİK’TEN, USTALARA SAYGI KONSERİ…

ADA MÜZİK’TEN, USTALARA SAYGI KONSERİ…
Bu içerik 1456 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Hüseyin Açar'ın Haberi...

Milas Ada Müzik Organizasyon, geçtiğimiz günler içersinde düzenlediği ‘Ustalara Saygı Konseri’ ile Barış Manço ve Cem Karaca’yı Milaslıarla buluşturdu.

Anadolu Rock müziğinin usta sesleri Barış Manço ve Cem Karaca 5 Şubat Pazartesi günü Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda yapılan bir konserle anıldı.

Ölümleriyle milyonlarca sevenlerini üzen, Türk müziğinin unutulmayan 2 usta ismi Barış Manço ve Cem Karaca, Milas Ada Orkestrası’nın genç müzisyenleri eşliğinde sevenleriyle bir kez daha buluştular.

Bafa Ortaokulu Müzik Öğretmeni ve Ada Müzik Organizasyon Koordinatörü İbrahim Başpınar’ın eşliğinde sahne alan Ada Orkestrası sesi, mimikleri, kıyafetleriyle Barış Manço ve Cem Karaca’yı sahnede bir kez daha yaşatan Selim Türkoğlu’na eşlik ettiler.

Sunuculuğunu Rabia Sude Korucu’nun yaptığı Ustalara Saygı Konseri, Milaslılarca büyük ilgi gördü ve konser salonu, etkinliği izlemek isteyenlerce doldu taştı.

Barış Manço ve Cem Karaca’nın birbirinden güzel ve unutulmayan şarkılarının seslendirildiği gece sonunda konseri izleyen Milas Belediye Başkan Vekili Faik Karagöz, Belediye Başkanı Muhammet Tokat adına konseri düzenleyen İbrahim Başpınar’a, iki usta sanatçımızın şarkılarını seslendiren Selim Türkoğluna ve konserin ses düzeni ile ilgilenen görevliye bir buket çiçek vererek teşekkür etti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500