Advert
Advert
Advert

İYİ BAŞLADILAR, KÖTÜ BİTİRDİLER…

İYİ BAŞLADILAR, KÖTÜ BİTİRDİLER…
Bu içerik 1017 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İzmir Saint Joseph:3 - Milas Belediyespor:2

İzmir Saint Joseph: Batuhan Arcan, Umut Durur, Ramazan Efe Mandıracı, Halit Kurtuluş, Altay Mustafa Demirci, Mercan Yönet, Doğukan Taşar, İlker Esin, Ali Kağan Çil, Emre Çevik, Emircan Aydın, Ata Çolak.

Antrenör: Burak Olcay.

Milas Belediyespor: Milas Belediyespor: Ercan Sözener, Selçuk Şekerler, Muhammet Balamir, Hür Tatlıcı, Soner Çay, Celil Yavuz, Mehmet Ali Can Doğan, M.Furkan Bayındır, Akay Çalık, Ali Özdemir, Mahmut Öztürk, Tugay Uçak, Enes Burak Aktürk, Avni Şendoğan.

Teknik Sorumlu: Osman Çakıray Antrenör Sefa Koşar.

İlk Kez yenildiler…

Büyük Erkekler Voleybol İkinci Lig’de ilçemizi temsil eden Milas Belediyespor 4 Şubat Pazar günü İzmir Alsancak Spor Salonu’nda oynadığı lig maçında, grup lideri Saint Joseph’e 3-2 yenilerek şampiyonluk yolunda büyük yara aldı.

Lider Saint Joseph’in ardından 1 maç eksiği ile grup ikincisi olan ilçemiz temsilcisi Milas Belediyespor, şampiyonluk maçı olarak görülen İzmir karşılaşmasında sahaya galibiyet için çıktı.

Milas’ta oynanan ilk yarı karşılaşmasında rakibini 3-2 yenen ilçemiz temsilcisi Milas Belediyespor karşılaşmaya, Milas’tan gelen taraftarlarının desteği ile son derece güzel başladı.

İlk seti 25-23, ikinci seti 25-15 alan temsilcimiz maçta skoru 2-0 yaptı.

Karşılaşmanın üçüncü setinde toparlanan İzmir takımı, temsilcimizin hatalarından yararlanarak seti 25-18 aldı. Dördüncü sette müthiş bir mücadele sonrasında ev sahibi takım seti 25-21 alarak maçta dengeyi sağladı ve skor 2-2 oldu.

Kazananı Son Set Belirledi…

İzmir’de oynanan grup şampiyonluğu müsabakasında İzmir takımı Saint Joseph, maçın taybrek setinde de başarılı bir oyun sergiledi. Takımımızın hatalarından yararlanan Saint Joseph seti 15-08 alarak maçtan 3-2’lik galibiyetle ayrıldı. İzmir takımı maçta 2 puan temsilcimiz  ise 1 puan alarak müsabakayı tamamladılar.

Şampiyonluk Umudunu İzmir’de Bıraktılar…

Alınan 3-2’lik yenilgi sonrasında Alsancak Spor Salonu’nda İzmir adına sevinç vardı. Milaslı taraftarlar ve Milas Belediyespor Voleybol Takımı maç sonunda şampiyonluk umutları ile geldikleri İzmir’de umutlarını ve üzüntülerini salonda bıraktılar.

3-2’lik yenilginin yanı sıra taybrek setinde alınan 15-08’lik sonuç belki de Milas Belediyespor’u şampiyonluktan ayıran en büyük detay olarak Milaslı taraftarlarca her zaman hatırlanacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500