Advert
Advert
Advert

AZ SEYİRCİ, BOL ALKIŞ!..

AZ SEYİRCİ, BOL ALKIŞ!..
Bu içerik 1978 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

‘Anadolu Rock’ müziğinin unutulmaz isimleri Barış Manço ve Cem Karaca, Menteşe’deki konserin ardından bu kez Milaslılara sunuldu. Az sayıdaki seyirci ile başlayan konser, ilerleyen dakikalarda biraz daha kalabalık karşısında verilirken, sahne performanslarıyla göz dolduran orkestra ve solistler, bir sonraki konserde daha kalabalık bir topluluğa seslenme dileğinde bulundular.

Anadolu Rock müziğinin unutulmaz isimleri Barış Manço ve Cem Karaca, unutulmaz ve artık müzik klasikleri arasına girmiş şarkılarıyla anıldılar.

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz konser ne yazık ki boş bir salonda başladı. İki elin parmak sayısını aşmayan bir dinleyici kitlesi ile başlayan konseri; Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Baklan, Milas Kent Konseyi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Günlük, CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Demet Özmen ve Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen’in yanı sıra yok denilebilecek kadar az, Manço ve Karaca hayranları izledi.

Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonundaki konser saat 19.30’da başlarken, ‘Ustalara Saygı’ konserinde, Muğla Büyükşehir Belediyesi Popüler Müzik Orkestrası ve solistler; Ümit Burak Tekinay, Hale Ciğer ve Alperen Eren Yeşilyurt sahne aldı.

Anadolu Rock müziğinin usta isimleri Barış Manço ve Cem Karaca’nın unutulmaz şarkıları seslendirilen solistlere kimi zaman salondaki dinleyiciler de eşlik etti.

Konserin sonunda solistlere çiçek ve pleket takdiminde bulunan Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, salondaki seyirci sayısının az olması nedeniyle Milaslılar adına özür dilerken, Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın şehir dışında olduğunu belirterek selamlarını iletti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500