Advert
Advert
Advert

EHLİ KEYF-ET AÇILDI…

EHLİ KEYF-ET AÇILDI…
Bu içerik 4076 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yiyecek-içecek sektörüne bir yenisi daha eklendi. Pomelon AVM’nin karşısında ‘Ehli Keyf-Et’ ismiyle açılan restaurant, farklı damak lezzetlerini sunmakta iddialılar.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Kent Konseyi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Günlük ve kalabalık bir davetli tarafından açılışı yapılan işletmenin sahipliğini; Ömer Dalkıran, Murat Doğu ve Ali Çankaya yaparken, yöresel damak lezzetlerinin yanı sıra özellikle kırmızı et ile yapılan ve ülkemizin değişik yörelerine ait yemek çeşitlerini Milaslılarla buluşturmayı amaçlanıyor.

Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, kentin her geçen artan nüfusuyla birlikte, farklı sektörlerin de hizmete girmesiyle değişen ve gelişen bir görünüm kazandığını belirterek;

“Açılan her işletme, kültür zenginliğine katkı da bulunurken, diğer yandan da ilçemizin ekonomisine ciddi ölçülerde artış sağlıyor. Çünkü açılan her işletme istihdam demek, devlete ödenecek vergi demek, ülkemizin genç bir nüfusa sahip olduğu düşünülürse, gençlerin de en önemli problemi olan işsizliğe çözüm demektir. Dolayısıyla bir yerel yönetici olarak tüm alanlarda açılan her işletmeyi önemsiyorum.

Gördüğümüz kadarıyla bu işletme de son derece modern bir görünümün yanı sıra öne çıkardığı farklı damak lezzeti ve sunum şekliyle dikkat çekiyor. Umarım bu anlayışta devam ederler ve uzun yıllar burada halkımıza hizmet sunarlar. Ben, işletme sahiplerini ve çalışanlarını kutluyorum” diyerek, işletmenin de hayırlı-uğurlu olmasını diledi.

Yapılan konuşmanın ardından açılış kurdelası kesilen işletme, Milaslılara; çorba, kahvaltı, sulu yemekler, tava yemekleri, kebap çeşitleri, döner, tatlılar, soğuk ve sıcak içecek çeşitleriyle hizmet vermeye başladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500