Advert
Advert
Advert

FUTBOL TURNUVASI GRUPLARI BELLİ OLDU…

FUTBOL TURNUVASI GRUPLARI BELLİ OLDU…
Bu içerik 1123 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlikspor Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’na katılan takımlar belli oldu.

31 Ocak Çarşamba günü Milas Latmos Cafe’de yapılan fikstür çekimine katılan 13 takımın yöneticileri ile turnuvanın grupları tespit edildi.

Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal ve kulüp yöneticileri, turnuva komitesi üyeleri ile turnuvada mücadele edecek takımların temsilcilerinin katıldıkları turnuva toplantısında, Şubat ayının ikinci haftasında Milas Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alan Milas Belediyesi Spor Kompleksi halı sahasında yapılacak olan turnuva maçlarının güvenliği ile ilgili bilgilendirmeler de yapıldı.

Mustafa Çoban Vestel Mağazaları Milas Bayii, Pomelon AVM ve Port Transfer Ercan İnce’nin sponsor oldukları Milas Gençlikspor Kulübü Halı Saha Futbol Turnuvası’nda bu üç firmanın, ilk dörde girecek takımlara çeşitli ödülleri olacak.

31 0cak Çarşamba günü yapılan halı saha futbol turnuvası kura çekimi ve bilgilendirme toplantısında yapılan konuşmalar sonrasında kura çekimi ile turnuvanın grupları ve ilk hafta oynanacak olan karşılaşmaları belli oldu.

Turnuvaya Katılım Devam Ediyor…

Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal turnuva toplantısında yaptığı konuşmada, geçen sena yapılan turnuvanın son derece başarılı bir şekilde geçtiğini belirterek, bu sene yapılacak olan turnuvanın da en sağlıklı ve güvenli bir şekilde geçmesi için gereken her çalışmayı yaptıkları söyledi.

Başkan Köksal; “Bu sene ki turnuvamızın yapılacağını aylarca önceden Milas kamuoyuna ve Milas mahalle muhtarlarımıza duyurduk. Ancak bazı mahalle muhtarlarımızın, mahallelerindeki sporcu gençlere bu turnuva ile ilgili duyuruyu yapmadığını öğrendik ve kulüp yönetimimiz adına çok üzüldük.

Amacımız öncelikle Milas mahalleri arasında dayanışmayı, birlik ve beraberliği sağlamak ve sonrasında da gençlerimizi spor yapmaya özendirmektir. Bu anlamda davetimize ses veren tüm mahalle muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Turnuvamızı hep birlikte başlatacağız ve birlikte sürdüreceğiz, her takım sorumluları turnuva ile ilgili gerekli hassasiyeti göstereceklerdir. Turnuvamızda yer almak isteyen 3 takımı bekliyoruz. Kuraları çektik, grupları belirledik ancak gelecek olan 3 takımı da eşit şekilde gruplarımıza paylaştıracağız, bu nedenle 9 Şubat Cuma gününe kadar katılım yapılırsa bu takımlarımız da turnuvamıza dahil edebiliriz. Turnuvamıza katılan tüm takımlara, sporcularına, turnuva hakemlerimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

A Grubu Takımları:

1.Menteş Mahallesi 2.Emek Mahallesi 3.İsmetpaşa Mahallesi 4.Beçin Mahallesi 5.Dörtyol Mahallesi 6.Burgaz Mahallesi 7-Ören Mahallesi

B Grubu Takımları:

1.Cumhuriyet Mahallesi A 2.Kızılcayıkık Mahallesi 3.Ağaçlıhöyük Mahallesi 4.Cumhuriyet Mahallesi B 5- Çomakdağ Kızılağaç Mahallesi 6.Hayıtlı Mahallesi

İlk Hafta Karşılaşmaları:

Emek- Ören

İsmetpaşa- Burgaz

Dörtyol- Beçin

Cumhuriyet A-Hayıtlı

Ağaçlıhöyük-Kızılcayıkık

Kızılağaç- Cumhuriyet B

Menteş Mahallesi Bay Takım

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500